Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer azt mondják a 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer azt mondják a 25 év alattiakra hogy ők még gyerekek szinte, nem éltek eleget. Máskor meg hogy felnőtt férfi/nő már. Nem lehetne eldönteni? Vagy mindig a legrosszabbakat kell nézni és azt mondani?

Figyelt kérdés

"Mi az hogy egy 20 éves férfi egy 15 éves kislánnyal szexel?" (sőt, jó hogy nem 15 éves kisbabával)


utána


"Te még 24 évesen gyerek vagy, nem tudod milyen a világ."


utána


"21 évesen már felnőtt vagy, viselkedhetnél jobban, felnőtthöz méltóan."


utána


"Ne beszélj te nekem, 23 évesen gőzöd sem lehet még a világról."


utána


"22 éves vagy és két partnered volt az életedben. Gőzöd sincs ezekről."


utána


"22 éves vagy és volt már 10 partnered. Mekkora nőhajhász/ribi vagy."


Tehát semmi sem jó. Nyilván ez férfiakra, nőkre egyaránt szól, nemtől független a kérdésem. Melyik az igaz? De akkor legyen egy választva és a másik soha többé elő ne kerüljön.


2017. ápr. 26. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd, nem mindig ugyanaz a személy válaszol. Illetve nem

mindegy, hogy adott kor mellett férfiként vagy srácként,

nőként, csajként, vagy lányként tekintenek rá. Aktuális

kérdésnél látszódik, hogy ki milyen szintet üt meg a másik

szemében. Viszont ez sem hiteles, mert van arrogáns, nagy-

képű válaszoló, annak mindenki ribizli, aki meg visszafo-

gott, elvarázsolt lány, annak egy 18 éves tapasztalatlan

(nem a kor alapján) srác is férfi.

2017. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg 30 évesen már középkorú vagyok itt. :D Isten hozott az oldalon ahol folyamatos szélsőséges példákkal mindig más módon beszélnek össze-vissza.
2017. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Viszonyítás kérdése. Ismerek olyan 25 évest, aki még egy vajas kenyeret sem kent meg magának SOHA! (Ez komoly.)

Meg olyan 25 évest is, aki meg már kb annyi dolgon ment keresztül, mint egy 60 éves. Szerintem nincs ez különösebben korhoz kötve, nyilván 18 év felett már felnőttnek számít, de ha életképtelen, akkor 40 évesen sem tudom azt mondani, hogy felnőtt.

De ha engem kérdezel, akkor 18+ az már felnőtt, felelősséget kell vállalnia a tetteiért, mindenért. Ő dönt, úgy cselekszik, ahogy akar.

2017. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fizikálisan szerintem 30 évtől lehet valakit férfinek nevezni, az hogy viselkedésre, agyi érettségbe gondolkodásba ki férfi az változó, valakinek azszámít ki milyen okos, valakinek, hogy van e már gyereke, meg kocsija, vagy valakinek hogy, attól mer normális céljai vannak az életbe meg okos már lehet felnőtt de közbe meg lehet egy 20 éves okos de gyerek.
2017. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv Magyarországon! 😃 Eddig hol éltél?
2017. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!