Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, aki mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, aki mindent kiposztol a facebookra, milyen jó a párkapcsolata, milyen jó a családja, mit csinálnak, mit esznek, hol nyaralnak, annak tényleg ennyire tökéletes az élete és ilyen jól érzi magát?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 00:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Mi közöd hozzá?
2017. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is foglalkoztat. Szerencsére nem nagyon vannak ilyen ismerőseim.
2017. ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Annyi közöm van hozzá, hogy akaratlanul is, de látom. Ismerősök követését már levettem a facebookról, de egyes csoportokban, amiben benne vagyok, így is találkozok ilyen emberekkel. De inkább kilépek ezekből a csoportokból.
2017. ápr. 29. 00:11
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ott hibádzik valami. Agyban.


Sok ember kiposztolhatna, kirakhatna képeket. De nem

teszik. Valakinek még számít a magánélet. Arról nem

is beszélve, hogy sebezhetővé teszik magukat a sok

kiadott információval.

2017. ápr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Kompenzálás. Rakás képet kirakhatnék korábbi élményeimből, de nem teszem. Szerintem nem ez a siker, boldogság fokmérője.
2017. ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#4. Van akiknek nem kell titkolnia semmit....sem az adóhivataltól sem az ismerősöktől -annyiuk meg nincs,hogy kirabolják őket!


Nem magamról beszélek...



Személy szerint a legszebb ételeket amit főzök,sütök én is kirakom de csak ismerősöknek'-szeretik is -kérik a recepteket....

2017. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt megértem, ha valaki például csak egy szűk körben oszt meg dolgokat, hogy ne kelljen mindenkinek privátba elküldeni, így praktikusabb. De, hogy mindenki, sőt, aki nem ismerőse, minden posztot lát, ami szerintem már a privát szférába tartozik, az túlzás és egyetértek, hogy akár veszélyes is lehet.
2017. ápr. 29. 00:22
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Hullámvölgyek mindenhol vannak, de összességében nem számít ki mit posztol ki.

A facebook posztok első sorban másoknak szólnak így nem véletlen, hogy főleg pozitív dolgokat posztolnak ki.

2017. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha valaki annyira hangoztatja, hogyboldog, akkor valószínűleg pont az ellenkezője igaz. Ezért sokszor nekem rémisztő ilyen embereket látni.
2017. ápr. 29. 00:24
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van olyan is, aki boldog és olyan is aki nem. Nekem van olyan ismerőseim, akik kiraknak közös képeket, pl. most a héten eljegyzésit, milyen happy minden, de közben mikor személyesen találkoztam velük úgy, hogy mindketten ott voltak, akkor marták egymást folyton, mi próbáltuk kibékíteni őket, annyira veszekedtek. Azt hittem, hogy ez után a szakítás következik, de nem. Ez 2 éve volt, kétlem, hogy azóta személyiségük változott volna
2017. ápr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!