Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most tényleg csak barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most tényleg csak barátság extrákkal vagy lehet több is 20/N 20/F?

Figyelt kérdés

Sok minden történt már köztünk a sráccal,azt hittem össze fogunk jönni 2 randi után meg miután azt mondta kezdi azt érezni amit én (fülig belé vagyok zúgva).Aztán pár nap múlva rájött,hogy nem akar csak egy barátság extrákkal kapcsolatot,komoly kapcsolat most nem fér bele. Hát akkor legyen ez,mondtam én. Tegnap délután fent voltam nála,lefeküdtem vele,volt utána közös zuhany,nem tudtunk betelni egymással. Késő estig náka voltam és totálisan úgy viselkedett mintha együtt lennénk. Mondta hogy fáradt,én meg hogy aludjon addig én tanulok erre visszarántott maga mellé és közölte hogy majd tanulok,hozzám bújt,átfogta a derekam és elaludt. Vacsit csinált nekem,elkísért dolgozni,és még akkor sem engedte el a kezem amikor szembe jött az egyik kolleganőm,sőt,még erősebben húzott magához,ugyanúgy megcsókolt előtte ks,elköszönéskor is.

Nem értem,hisz hogy ha tényleg csak szex és más semmi akkor miért viselkedik így,ráadásul ismerősök előtt is? Levetettem előtte minden gátlásom és neki adtam magam pedig még az exemmel másfél év együttlét után is szégyenlős voltam,de most nem. Neki meg ez bejön,de nem tudom mit akar. Nyáron rokonokhoz menne ki Kanadába,magával akar vinni,meg mindenfelé menni akar velem. Most akkor mi van? Én már végleg elvesztettem a fonalat. :(



2017. máj. 4. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ezt hívják madzagon rángatásnak.

(feltéve ha nem kamu a kérdés)

2017. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem akar elköteleződni de dugni akar. Nem tudom minek mentél bele ebbe. Jól kihasználja, hogy te szereted, aztán majd felsülsz.
2017. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ő is szeret, csak még nem meri bevallani neked. Érezd jól magad vele, nem kell minden érzést definiálni. 27f
2017. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ki is fizeti a kanadai utat?
2017. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

El ne hidd már az utolsónak, a fenét szeret téged, a pinát szereti és azért akar elrángatni mindenhova, mert abban bízik, hogy így is mellette maradsz.

Aki szeret, nem mond olyan butaságot, hogy legyen barátság extrákkal. Gondolkozzál már!

Kiírásod alapján egy kis naiv tini lány vagy, aki bedőlt a pasinak, meg a nyáladzásának. Tuti valami birtokolni vágyó majom, és azt akarja, hogy lássák, hogy az övé vagy.

2017. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mégis miért akarna többet?
2017. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Apuci állja neki ezeket az utazgatásokat? Ja nem? Ismerős, itt mindenki már kb. 18 éves korában menő vállalkozó, meg cégtulaj a gyiken. :'D Olyan naív vagy, mint az imádkozó apáca. Használja a vaginádat, amíg kényelmes neki, aztán kalap-kabátot ad. De ne legyen igazam.
2017. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyre hülyül a fiatalság, komolyan... Én már kezdem elveszteni a reményt. :(
2017. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha én akarnék találni ilyen csajt, én tuti nem találnék. Szerintem sírva elmenekülne, hogy barátság extrákkal-t, akarok .. :(
2017. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért mentem bele mert reménykedtem egy picit több-ben,azt hiszem. Én akartam is vele tegnap beszélni erről hogy ez így nem teljesen oké,de lepisszegett mondván ne rontsuk el ezt a szép napot,kérdeztem hogy akkor rontsuk el a következőt? Erre rávágta hogy talán..és tényleg szép nap volt,órákig csak hallgattuk a kint tomboló vihart,összebújva,szavak nélkül és így is jó volt. Pedig kanos volt,nagyon. De nem azon volt hogy még egy menet inkább beszélgettünk,mindenről. Próbál támogatni mert elég mélyponton vagyok most,előjött a pánikbetegségem is,pont mire jött értem tegnap tört rám egy rosszabb roham,szegény marhára megijedt.

Nőnek érzem magam mellette még ha ez hülyeségnek is tűnik,sose hittem el magamról hogy csinos is tudok lenni,de neki tetszem,mindenhogy,mindegy hogy kivágott felső vagy bundás pulcsi.

Hát,akkor majd meglátjuk mi lesz. Köszi a válaszokat.

2017. máj. 4. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!