Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amit kihozol belőlem pont azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit kihozol belőlem pont azt érdemled, ez mit takar?

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ha a párom annyira feszegeti a határokat, tudatosan b..ztat, mindaddíg, mig kiborulok és elküldöm melegebbre.

Na, pont ezt érdemelte!


vagy ha szeretetree méltó, gondoskodó, figyelmes, az eegész mást hoz ki belőlem. Olyankor meg azt érdemli!

2017. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

El tudom képzelni, hogy ezt egy agresszív vagy üvöltözős pasi mondja a párjának - a nő valószínűleg kiprovokálja ezt a fajta viselkedést, a pasi meg pont arra próbál ezzel rávilágítani, hogy ő alapból nem ilyen ember lenne, csak a nő ezzel a provokátor stílussal ezt éri el. Én valahogy ilyen negatív felhangúnak látom ezt a mondatot.


Van az a mondás, hogy "amit adsz, azt is kapod vissza", de ebben a pozitív hangvétel is benne van.

2017. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ez ugyanolyan idióta felfogás, meg élet szemlélet, mint az hogy "az vagy amit megeszel", meg "te különleges vagy, mindenki más csak átlagos..." Egy nagy francot. mindenki csak egy a sok közül, sosem értettem miért hiszi magát mindenki különlegesnek?!
2017. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát semmi jót.
2017. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Azt, hogy egy tipikus nárcisztikus farokkal vagy együtt.

Az ember felelős a saját tetteiért. Mint ahogy egy felnőtt ember el tudja dönteni, hogy megfelel-e neki a másik viselkedése, és ha igen akkor jó, ha nem akkor először meg kell próbálni megbeszélni, ha nem működik, akkor viszlát.

Nem tudom ezt milyen körülményekre mondta, de a viselkedéséért mindenki maga felelős, ezt áthárítani a másikra tipikus perverz viselkedés.

Volt ilyen pasim. Tapasztalatból mondom, menekülj.

2017. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
...érdekes: kicsit más megközelítésből válaszolok: a volt feleségem kihozta belőlem az agressziót( csak neki sikerült eddig)...na, ezért váltam el, mert valójában az nem én vagyok...
2017. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt, amit az "Egy nő nem minden férfi mellett ugyanaz a nő." Persze férfira épp úgy igaz.

Vannak nem összeillő párok, vitáznak, se vele, se nélküle, próbálnak összecsiszolódni, de nem megy.

Szakítás után lehet, hogy a következő párral összeillik, minden magától megy, egy hangos szó nincs.

Nagyjából ezt.

2017. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ötös. Ha provokatív a fellépésem, akkor számíthatok egy pofonra, mert minden akció kivált egy reakciót. Ahogy mondod felelős vagyok a viselkedésemért, tetteimért. Arról van csak szó, hogy te szeretnél pofonládát feszegetni anélkül, hogy a tartalmával kapcsolatba kerülnél. Ez felelősségteljes viselkedés ? Vagy a felelősségteljes viselkedés legyen csak a mi kiváltságunk ?

30/f

2017. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok : természetesen engem sem jogosít fel semmifajta nem megengedhető viselkedésre semmi a párkapcsolatban.

Nézd meg, odaírtam, hogy nem ismerem a körülményeket.

Viszont voltam olyan helyzetben, hogy a pasim játszotta az agresszívat, minden hülyeségért (például miért hívtam el egy barátnőmet egy koncertre, vagy miért néz engem egy másik autóból egy pasi, és én tehetek róla, hogy ő ilyen, mert provokálom...)

Ha valami nem tetszik a másik viselkedésében, jelzem neki vagy ha nem változtat, lelépek.

De azt továbbra is fenntartom, hogy nem azért agresszív valaki mert a másik úgy viselkedik, ahogy, hanem azért, mert ő a konfliktuskezelésnek az agresszív módját választja.

2017. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így kifejtve már okés ötös. Viszont ne felejtsük el, hogy az ember nem mindig ura az érzéseinek, így lehet valaki a konfliktuskezelés császára, de rossz időben rossz helyen bárki kijön a sodrából, ha még provokáció is van. A kérdés elég velős, nincs kifejtve viszont igaz. Az is lehetett volna, hogy "Ki mint veti ágyát úgy alussza álmát ?". Ez csak annyi, hogy a hatás vajon kivált-e ellenhatást. A válasz pedig, "igen, a hatás kivált ellenhatást". Vagy ez így nem helytálló ?

30/f

2017. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!