Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tőlem elélvez két perc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tőlem elélvez két perc alatt akkor mástól is olyan hamar elélvezne?

Figyelt kérdés
A minap beszélgettem egy tapasztaltabb férfi ismerősömmel, és hát meglepődtem ezen a kijelentésén, miszerint a pasim tőlem dúrván 2-3perc alatt elélvez, mondván nagyon jó vagyok,meg szűk és szerelmes is belém..Ezért megy el ilyen gyorsan...Ezt meselve az ismim kijelentette, hogy ez baromság, valószínűleg gyorslövetű csak, és a világ leggázabb nőjétől is ez történne vele!Szerintetek is így van?

2017. máj. 12. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg igen. De egyébként nem csak a szűkségtől függ, hanem a punci belső formájától is. Egy nagyon szűk lánnyal nem élvezek el gyorsan, akár órát is bírom, míg egy másik hasonlóan szűk lánynál szinte folyamatosan vissza kell tartanom, igaz az utóbbi az ideálom testileg :)
2017. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Jól látja a haver. Ráadásul csak magára figyel a pasid, rád nem. Melyik nőnek elég 2-3 perc? De valamit csak jól csinál, ha téged sikerült meggyőznie, hogy a gyors szex a jó. Kár hogy felvilágosítottunk arról, a szexre tényleg igaz, lehet gyorsan vagy lehet jól csinálni. (A lassú rossz az már borzalmas)
2017. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt is mondta, hogy azért puha, hogy neked ne fájjon? 😂

A pasid gyorstüzelő... ha nem önző és téged is kielégít, akkor ezzel nincs különösebb gond.

2017. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyorslövetű a drága. De lehet gyakorlással jobb lesz majd.
2017. máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Baromság, látatlanban nem lehet megmondani.

Egyébként van, aki tényleg ilyen, és bárkivel van, ennyit bír.

DE, ez nem általános dolog. Tényleg vannak olyan tényezők, amik ezt befolyásolják.

2017. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Ó, micsoda szexforradalmárok vannak itt :D


Persze itt mindenkinek nagy a pofája, meg a "tehetsége", a komor igazság az, hogy az átlag időtartam behatolástól 2-13 perc. A pontos átlag 5,4 perc. :)


Szóval valószínűleg igen, mással is annyit bírna. De a szex tanulható, és nem csak berakástól spriccelésig tart. De az már más kérdés... :)


30/F

2017. máj. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A párom az elején mikor összejöttünk nagyon nehezen élvezett el de volt olyan is egy jó párszor nem ment el! Egy ideje viszont kb 2 perc alatt elmegy! Nekem azt mondta, hogy azzal a lánnyal is gyorsan elment akivel előttem volt együtt :/

Szóval lehet, hogy igaza van az ismerősödnek de szerintem ilyen téren bonyolultak a férfiak :D Szerintem attól is függ, hogy mennyi az előjáték :) Ha egy kicsit több ideig van orál a részedről akkor ne csodálkozz, hogy gyorsan elmegy :) Próbáld meg egy kicsit eltolni az időt női praktikákkal :) Vagy kérd meg, hogy ha ő ilyen gyorsan elmegy akkor előtte több ideig izgasson téged :)

2017. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond, hogy kielegulok-e, csak kivancsiskodtam..Mert a parom azt mondta, h eddig csak erzelem mentes szexek voltak az eleteben, es ott nem tudott vagy csak nehezen tudott elelvezni..Erdekelt, hogy az en egomat akarja-e a fullentesevel novelni, vagy valojaban igazat mond-e...Elottem egy kapcsolata volt 16evesen...ami rovid ideig tartott, es az a no haaaat...kicsit sem szamit vonzonak..Hianyzik egy foga, dagadt, zsiros haju...En viszont igenyes, es csinos vagyok...
2017. máj. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!