Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek féltékeny a csávó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny a csávó?

Figyelt kérdés

Tegnap házibuli volt nálam, ahova meghívtam az egyik legjobb barátomat, aki történetesen egy nagyon csinos nő. Sosem volt közöttünk semmi, viszont kb.: mindenben megegyezünk, habitusban, stílusban, ízlésben, stb.

A kedves barátosném hozta a viszonylag friss pasiját is, akivel már párszor találkoztam, de eddig nem volt gond. Viszont a srác egész este nyomott volt, semmihez sem tudott hozzászólni, nem tudott feloldódni. A "barátnőmmel" viszont megint nagyon jól elbuliztunk, beszólogattunk egymásnak, jókat röhögtünk, buliztunk a kedvenc zenéinkre.

Kicsivel éjfél után a srác jelenetet rendezett a lánnyal, persze egy apró hülyeségből kifolyólag, amit meg is lehetett volna beszélni. Sajnos rendesen megölték a party hangulatot, de szerencsére inkább lefeküdtek aludni, mi reggel 8ig buliztunk tovább, a lány barátom csatlakozott is hozzánk, miután felébredt, de már a pasija nélkül.


Felmerült bennem, hogy a barátom párja csak a benne felgyülemlett feszültséget akarta így levezetni, hiszen láthatóan egész este nem érezte túl jól magát. Azóta beszéltem a társaság többi tagjával, mindenki úgy érezte, hogy a srác csak utánfutónak jött, és őszintén szólva, a lány velem sokkal többet foglalkozott mint vele. Én tisztában vagyok azzal, hogy minden téren jobb vagyok a gyereknél, de nem értem, az esetleges féltékenységét miért úgy kell levezetnie, hogy hülyét csinál magából és a barátnőjéből, aki történetesen az egyik legjobb barátom.


28/F



2017. máj. 14. 21:26
1 2
 1/18 anonim válasza:
Beszéld meg a barátjával.
2017. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mit beszéljek meg vele? Azt hogy egy nyomi? :D
2017. máj. 14. 21:29
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"Én tisztában vagyok azzal, hogy minden téren jobb vagyok a gyereknél"
2017. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most erre mit mondjak? Sokkal jóképűbb és sportosabb vagyok, és ameddig a tag egy szürke is átlagos valaki, addig én a társaság középpontja vagyok, jó a dumám,a humorom, van önbizalmam és kisugárzásom és intelligens is vagyok. Mégsem én kezelgetem a lányt, szóval nem értem, miért kell féltékenynek lenni, csak azért, mert magamat adom.
2017. máj. 14. 21:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Frusztrált, mert érzi hogy egy senki hozzád képest, nem tud mit kezdeni a fölényeddel.
2017. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De a lánnyal mi csak barátok vagyunk, nem vagyok az esete, és nem is járna velem. Tudjátok, a "túlságosan féltem a barátságunkat" szarság. Én ezt elfogadtam, más lányok felé nyitok, vele pedig megmaradt a barátság, mert bulizni iszonyúan jól tudunk együtt. Őt választotta, vele fekszik le, innentől fogva, nem értem, miért frusztrált. De azért köszi. :)
2017. máj. 14. 21:41
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy nem a srác féltékeny rád, hanem te vagy ő rá. De majd ezt észre veszed akkor, ha majd picit nem azzal foglalkozol, hogy mekkora király vagy.
2017. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Látja, érzi hogy a csaj veled jobban érzi magát.
2017. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok rá féltékeny, mert nem fogom a barátaim párkapcsolatait tönkre vágni a saját érdekeim kedvvért. Tudod, az intelligencia és az empátia. Én tényleg azt szeretném, ha a barátom találna egy normális pasit, akivel végre boldog lehetne. Meg amúgy is: attól, hogy két ember szenved egy rossz párkapcsolatban, nekem még semmivel sem lesz jobb, nemde?


Arról meg, h mekkora "király" vagyok: egy évvel ezelőtt életmódot váltottam, és rengeteg munka és küzdelem árán értem el a jelenlegi fizikai és mentális kondíciómat. Bocs, hogy nem szégyenlem, hogy megdolgoztam a sikereimért.

2017. máj. 14. 21:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Konkrétabban mit változtattál?
2017. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!