Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is kellemetlenül érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is kellemetlenül érzik ilyenkor magukat?

Figyelt kérdés

Amikor például sétálok a ligetben, és véletlenül meglátok párokat kijönni a bokrok közül, nagyon ideges leszek, és erőteljes szégyenérzet önt el. (Szerencsére, csak egy-két alkalommal tapasztaltam ilyesmit.)

Illetve, az is zavaróan hat rám, hogy az utcán nyalják-falják egymást az emberek. Undorító.


2017. máj. 14. 22:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Én nem érzem kellemetlenül magam, amikor sétálsz a ligetben, és párok jönnek ki a bokrok közül.
2017. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Engem csak akkor undorítanak ezek a dolgok, ha nincs senkim pedig nagyon szeretnék. De inkább csak irigykedek. Ha van barátom, teljesen hidegen hagy, ha másokat látok dugni a bokorban. :D Mondjuk ilyet még nem tapasztaltam.
2017. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Elnézést, akkor most hozzáteszem: ha veletek fordul elő ilyesmi.
2017. máj. 14. 22:31
 4/26 A kérdező kommentje:
Én nem irigykedem, hanem szánalmat érzek irántuk.
2017. máj. 14. 22:33
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

Miért kellemetlen ez eggyátalán akárkinek is?

Ez egy teljesen természetes dolog, nem értem én ezt.

2017. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de én is. Ma pl. csak szerelmes párokkal találkoztam kirándulás alkalmával. Hát mondom ilyen nincs. XD
2017. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
2017. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes, én boldog kapcsolatban élek, több, mint kielégítő nemi élettel, de akkor is "kiborít" az ilyesmi... ilyenkor próbálom megérteni, hogy hát kamaszok, nincs hova menniük, stb..., de ennek ellenére is szánalmasnak tartom, a nyilvánosan nyaljuk-faljuk-egymást-és pettingelünk-párokat meg különösen. Szánalmas, proli, bunkó, paraszt dolog.

A lényeg, hogy - valaki írta az irigységet - nem feltétlenül az irigység miatt van ellenérzése az embernek, sőt... xD Csak szánni és lenézni tudom az ilyen szerencsétlen "párocskákat"...

2017. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magam kellemetlenül és nem is zavar, max jót mosolygok magamban. Én szeretem a szerelmes párokat látni, engem feldob :) Ha meg valaki már illetlenül nyalja a másikat akkor meg szimplán nem nézek arra, kész probléma megoldva :D
2017. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Én örülök más boldogságának..majd egyszer nekem is összejön valaki :)
2017. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!