Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ereztetek mar ugy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek mar ugy, hogy a kiszemelt egyszeruen tul jo, tul tokeletes hozzatok, es nem erdemlitek meg? Mit lehet ezzel az erzessel kezdeni?

Figyelt kérdés

Belezugtam egy srac, de o egyzseruen tul tokeletes... Az egy dolog, h az onbizalmam kb 0, de ha eltudnam fogadni magam, o meg akkor is tul jo lenne hozzam.

Ti voltatok mar ilyen helyzetben? Mi lett belole?


2010. máj. 16. 14:10
1 2
 1/13 anonim válasza:

az onbizalom hiany nagy baj!!!!!!!!

ja es amelyik pasit kineztel probald megszerezni, ha meg se probalod majd banhatod.......ha ertelemes a srac akkor nem fogsz csalodni......hajra!!!!!!!

2010. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
hany eves vagy?
2010. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én minden szerelmemnél ezt éreztem.
2010. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
19/L
2010. máj. 16. 14:18
 5/13 A kérdező kommentje:
14:16: Es vegul lett a dolgokbol valami?
2010. máj. 16. 14:19
 6/13 anonim ***** válasza:
2010. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is 19/L vagyok és mindig így vagyok ezzel, ezért sosem merek lépni. ilyenkor persze mindig jönnek a barátok és bíztatnak hogy "jaj nem is olyan nagy szám az a fiú" meg hogy "nézz már körül, nem vagy te csúnya, igényes vagy, nézz x-re meg y-ra, nekik is van barátjuk, pedig egyik sem egy főnyeremény", meg az a mondat, ami talán a legmegfelelőbb válasz erre a kérdésre "amúgy is, őt csak te látod tökéletesnek" - ami meg lehet azt jelenti, hogy a fiú is így van ugyanezzel :)
2010. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen volt. Miután a srác megtudta hogy nekem tetszik felvett MSN-re. Beszélgettünk egyszer-kétszer majd randit kért. Teljesen bepánikoltam,szószerint deressziós lettem azalatt a 2 perc alatt mialatt felfogtam. Nem értettem mitakar tőllem egy ilyen szuper szexis pasi. Elkeztem habogni hogy mennyi dolgom lesz az utóbbi időbe és hogy nem fogok ráérni. Aztán abban a percben letöröltem.

Én annyira túlértékeltem a fiút hogy az valami hihetetlen. Ezvolt több mint egy fél éve. Azóta nem hallottam felőle. Vissza gondolva eléggé megbántam hogy egy ilyen tuti pasit kihagytam,szóval kérlek ha megtudod hogy te bejössz neki ne utasísd vissza semmilyen körülmények között!!!

2010. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Háát én még mindig ezt érzem,pedig már lassan 2éve járunk...

Ő egyszerüen tényleg iszonyat helyes srác :jóképü,szexi,nagyon okos,szerencsés,minden sikerül neki,humoros,optimista,tele önbizalommal...én meg egyszerüen egy szerencsétlen önbizalomhiányos lány vagyok,akinek semmi se jön össze.És sokszor nem értem miért én kellek neki.Naaa meg a volt barátnője is...modellkedik,nagyon szép,népszerü,hatalmas egoval...mindenki odavan érte, és ahogy jár,mindenki irigykedve nézi. Én meg a földre szegezett tekintettel járok,és igyekszem úgy tenni mintha nem is léteznék...

Szóval van különbség.

De vmiért ,mégis én kellek neki...hiába akarja az a lány visszakapni 2éve.Mert neki állitólag én vagyok a legtökéletesebb lány a földön...

Szóval attól h nem érzed magad értékesnek lehet,hogy a fiú számára az vagy.=)

2010. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...ya én én is L/19.
2010. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!