Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családja van azt mondta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családja van azt mondta nem szereti és otthagyná hogy lehet egy ilyet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Másoknak meg azt mondta mikor felhozodtam és nem voltam ott hogy ő a családját nem hagyná ott meg nem kellek neki. Nekem meg azt hogy meg kell.ismerni egymást. Én így nem foglalkozok vele
2017. máj. 15. 06:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hogy lehet egy ilyet feldolgozni? Bele szerettem !
2017. máj. 15. 06:43
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Először tisztázzátok a dolgot. Amúgy mint házas nő, azt mondom, hogy nehogy azt hidd, hogy olyan könnyű feladni a családot egy kis románcért
2017. máj. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyi független pasi van a világon,mért pont egy családos kéne neked?Azt hogy másoknak mit mond,meg neked mit mond egyértelmű.Csak megkapni akar,és utánna dobna mint egy kutyát.Ne légy buta azt hiszed ott haggya a családját,a biztonságot egy bizonytalan dologért?Felejsd el és ismerkedj keress egy független pasit.
2017. máj. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez nem románc ! Esküszöm !

Szerintem ő is tudja hogy itt az alkalom hogy lépjen hogy ha tényleg igaz amit mondd, de ez már úgy elvan cseszve...

2017. máj. 15. 06:48
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek nekem hazudott vagy nekik?
2017. máj. 15. 06:49
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem neked,ha tényleg akarna válalná nyilvánosan.
2017. máj. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj kislány, ne legyél már ennyire naiv! És azon vajon nem gondolkodtál el, hogy vajon egy házas pasi miért akar egy független nővel lenni? Mert sz..r a kapcsolata, de megszokásból soha nem fogja őt otthagyni, viszont kell egy friss pipihús, akit megd..ug és kész.

És a másik, hogy te miért állsz szóba egy foglalt emberrel?


Ezek szerint kevés férfival találkoztál. Ők képesek még a csillagokat is lehazudni, hogy elérjék a céljukat.

2017. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom le írni mit érzek. Részben tudom hogy hazudik de tudom hogy van igaz is abban amit mondd. Viszont tudom, hogy nem csak úgy megy hogy otthagyja és kész.

Tisztában van vele hogy egy idő után minden kapcsolat megszokás lesz, itt meg gyerek is van. ...

2017. máj. 15. 07:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig főleg hogy gyerek is van,azt hiszed hogy csak úgy othagyná őket?Ha mondott igazat is,és ha mondjuk tényleg ott akarja hagyni őket,és megteszi nem gondolod hogy idővel megbánja a tettét? Ott hagyom a családom,és egyből beleugrok egy másik kapcsolatba,aminek még időt sem adott hogy feldolgozza az nem olyan egyszerű.Te meg hogy tudnál ilyen nyugodtan vele lenni amikor tudot szétválasztottál egy családot ahol gyerek is van?Te tudnál így boldogan lelkiismeret nélkül élni?
2017. máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szinte biztos, hogy nem hagyja ott.

Én értem, hogy eszeveszettül beleszerettél, de vak miért akarsz lenni?

Az az igazság amit az ismerőseinek mondott. Téged nyilván szexre tart, vagy arra akár tartani, ezért nem fogja neked megmondani, hogy nem hagyja el a családját. De nem fogja. Keress mást.

2017. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!