Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegen srác miért fényképezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen srác miért fényképezhet le egy lányt?

Figyelt kérdés
Nèha szoktam làtni egy fiút a vonaton.Àtszàllàsnàl jóval hamarabb felàllok mint màsok ès kimegyek a peronra,ekkor ő is egyből jőn. Mindig oda ül ahol èn vagyok hogy làsson,rendesen követ vègig a vonatban. Aztàn kèsőbb làttam hogy lefènykèpez.Majd ahogy elment a vonat èn leszàlltam ő pedig lehúzzta az ablakot,kihajolt ès nèzett míg el nem ment a vonat,de semmi mimikàja nem volt csak nèzett. Ez okè de mièrt neki a fènykèp?
2017. máj. 15. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, miért okoska? Kettőt találhatsz!
2017. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert önkielégítést szeretne végezni, miközben a fényképedet nézi.
2017. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinyomtatja és rá spricceli, ha már élőben nem mer lépni feléd.
2017. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is többször történt ilyen, volt, hogy a szoknyám alá fényképeztek be! Félénk lány vagyok, nagyon megviselnek az ilyenek, eddig sosem mertem ilyenkor szóvá tenni ezt, de elhatároztam, hogy ezt nem fogom hagyni, ha kell, hangosan felszólítom, hogy törölje ki, mert nem lehet egyszerűen szó nélkül hagyni azokat a dolgokat, amiket nap, mint map tesznek egyes férfiak az utcán. Ezt meg kell állítani, nem pedig eltűrni
2017. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húú,és nem félsz ilyenkor? Szerintem tök ijesztő..próbáld kerülni, ha zavar, ha pedig nem, akkor kérdezd meg hogy miért fényképez?
2017. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pszichopata sorozatgyilkos, aki így méri fel az áldozatait, mielőtt rendkívül kegyetlenül kioltja az életüket.
2017. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azonnal szólj valakinek, szüleidnek, barátodnak, barátnődnek, kalauznak, biztonságiaknak. Ez nem normális.

Vagy csak kiabálj rá, az ilyenek általában beszarik.

Legyen nálad gázspray azért. (vadászboltokban kapható)

2017. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!