Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti vissza szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti vissza szoktatok írni, ha idegen nők írnak nektek Facebookon ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Még ha nem is jön be, írsz neki hogy nem vagy vevő a dologra?
2017. máj. 15. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én annak aki nem érdekel nem írok vissza.
2017. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen veszély nem fenyeget.
2017. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nemrég felvett pár csaj engem is, azt se tudtam kik voltak, az egyik rám írt, csak köszönt, meg megkérdezte, hogy mi újság, aztán én kérdeztem meg végül, hogy miért vett fel, és azt írta, hogy szimpatikusnak talál, ami egyébként mondhatni jól esett attól függetlenül, hogy nem ismerem, és első benyomásként nem volt szimpatikus, aztán dumálgattunk kicsit, de eléggé egyoldalú volt a beszélgetés, kb én jobban kíváncsi voltam rá, mint ő rám(legalábbis én így éreztem), szóval nem is értettem, lehet zavarban volt, de így nem tudtam mit kezdeni vele, annyira nem érdekelt a dolog, hogy én irkáljak rá.:D
2017. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha a lány egy hosszú, őszinte levelet ír arról, hogy mennyire tetszel neki és reméli, visszaírsz?
2017. máj. 15. 13:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Soha nem írtak csak úgy még nekem idegen csajok fb-n, de ha előfordulna, valószínűleg válaszolnék, hogy mi a helyzet...
2017. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, hát ez személyfüggő is valószínűleg, tehát hogy milyen a srác. Én ha nem jön be is rendes lennék vele, főleg hogy alapjáraton jól esik az, ha valakinek tetszik az aki vagyok.:D Egy próbát mindenképp megér a dolog szerintem, és lányoknál ez az őszintés szövegiromány szerintem hatékony lehet, nem úgy mint a fiúknál:D Gondolj bele, mit veszíthetsz?:D Nagyon semmit abból amid most a jelen pillanatban megvan.:D
2017. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már megírtam neki, de nem válaszolt azóta sem :( Pedig nem voltam nyomulós, udvariasan írtam és őszintén, de túlzasba sem estem
2017. máj. 15. 14:01
 8/11 anonim ***** válasza:
leírod nekem privátba? Úgy könnyebben át tudnám látni a dolgot, hogy hogyan is állunk.:D
2017. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ilyet még lányként sem tapasztaltam, pedig állítólag a lányoknak gyakran írnak ilyesmiket facebookon. Nem hiszem, hogy egy átlagférfit fenyegetne ez a veszély :D
2017. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Irt valamit esetleg , azota?
2017. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!