Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kezdeményezzek én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdeményezzek én?

Figyelt kérdés
Van egy srác, tesóm haverja, akivel évi 1x találkozunk egy bizonyos programon. Ott mindig néz, mosolyog rám, sőt többször utalt már rá, hogy randizna velem, de konkrétan sose kérdezte meg. Aztán eltelik egy év, és ugyanez :D pedig ismerősök vagyunk, közel is lakunk, de soha nem írt rám, pedig jófejnek tartom, de talán picit önbizalomhiányos. Hogyan írjak rá/mit mondjak neki?
2017. máj. 15. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Mondd azt amit szeretnél. Pl "észrevettem hogy mosolyogsz rám, és nézel, ebből az jött le hogy tetszem neked, és ez bizony kölcsönös..."
2017. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem eddigi tapasztalataim alapján, ha egy pasi nem kezdeményezett, az okkal volt. A helyedben nem kezdeményeznék, te tettél utalásokat, ha annyira akarna, elhívott volna már valahova. Ennyire csak nem lehet valaki töketlen...
2017. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, a törvény tiltja. Hiába az egyenjogúság, nők nem kezdeményezhetnek. :D
2017. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ad 1. Nem tudom, te milyen visszajelzéseket adtál, csak haverkodtatok-e, vagy azt éreztetted vele, hogy te is vágysz arra, hogy közeledjen hozzád. Senki nem gondolatolvasó, és általában nem fognak random elhívni bárkit, főleg ha a csaj nem ad "jeleket". Ad 2. Mivel mindig az egyenrangúságon és egyenjogúságon rugóztok, ti is nyugodtan kezdeményezhettek. Bár tapasztalataim szerint a mai nők többségénél ez az egyenrangúság csak odáig terjed, hogy a férfi vegye ki a részét a házimunkából, a gyereknevelésből stb., és ilyenkor állítólag nincsenek nemi szerepbeli különbségek, de kezdeményezni meg büdös (tisztelet a kivételnek), mert hát az a férfiak kötelessége, vagyis vannak nemi szerepbeli különbségek. Azaz eljutottunk odáig, hogy az egyenrangúság ha akarom, létezik, ha akarom, nem létezik. Ha a nők feladataiból kell kötelező jelleggel átvállalnia valamit a férfinak, akkor van egyenrangúság, ha viszont az egyébként folyton az egyenrangúságért ajvékoló nőknek azt mondják, hogy miért nem kezdeményeznek, akkor felháborodnak. A nők többsége úgy él vissza ezzel az egésszel, ahogy nem szégyelli, és úgy csűri-csavarja az egyenrangúság fogalmát, hogy neki ne legyen semmi nehézsége, és mindig ő járjon jól.
2017. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: Csodás válasz, a 80%-a a kérdéshez nem illő picsogás, roppant hasznos.


Kérdező, kezdeményezz te. Miért ne? Mi lesz, ha nem jön össze? Semmi, úgyis csak évente 1x találkoztok. Próba szerencse. :)

2017. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Nem kötelező reagálnod semmire, amúgy meg ha te elmondhatod a véleményed, akkor én is. Plusz van köze a válaszomnak a kérdéshez, hiszen a kérdező is ugyanolyan nyámnyila, mint a csávó, mert úgy tűnik, hogy az évek során ő sem csinált semmit, csak várta a sült galambot. Ráadásul produkálja a tipikus női tüneteket, mert baszik kezdeményezni, holott máskor meg minden nő odáig van azért, hogy végre legyen egyenrangúság, de amikor ott a lehetőség, akkor a nők 99%-a nem csinál semmit. Nem tudom eldönteni, hogy ez röhejes vagy szánalmas.
2017. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Nem kötelező, de nem is tilos. :) Nem tudom, hogy miből gondolod, hogy ezalatt a kérdés alatt megértő fülekre fogsz találni, attól függetlenül, hogy igazad van, vagy nincs.
2017. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!