Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy egymásba szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy egymásba szeretnek, vagy összekavarodnak. Mit tennétek? Vagy alaptalan a félelmem?

Figyelt kérdés

A férjemnek és nekem van egy közös barátnőnk. A gyerekünkkel egy osztályba jár az övé is, nagy barátok, ezért kezdtünk összejárni, közben mi is jó barátnők lettünk. Ő egyedül neveli a lányát. Az elejétől láttam, hogy a férjem is nagyon szimpatizál vele, beszéltünk is róla, mondta, hogy szimpatikus, jófej nő, és örül, hogy öszejárunk vele (nem sok gyerekes ismerősünk van, főleg nem olyan, akinek a gyerekeivel a mieink is ilyen jól kijönnek, és mi is jól szórakozunk).

Az elmúlt időben viszont elkaptam néhány pillantást. Mintha szemeznének, vagy összemosolyognak, amikor nem figyelek. A nővel elég bizalmas kapcsolatba kerültem, sokmindent megbeszélünk, tudom, hogy nagyon vágyik egy férfire, mert régóta van egyedül, holott nagyon vonzó nő és kb 10 évvel néz kifiatalabbnak mint ami.

A férjemnél többször rákérdeztem, és mindig zavarba jön, amikor szóba jön a barátunk, de folyton mondja, hogy semmi olyan nem fordult meg a fejébe. De szerintem ez nem így van. Múltkor, amikor a gyerekek nagyszülőknél voltak, összejöttünk csak felnőttek iszogatni, és kicsit becsiccsentettünk, és elő jöttek szexuális témák is. Amikor elment mosdóba, a férjem felvetette, hogy mi lenne, ha kipróbálnánk hármasban...a múltban néhányszor megpedzegettük már egymásnak, hogy izgalmas lenne kipróbálni egyszer, de az, hogy ennyire konkrétan felhozta, megijesztett. Azt láttam rajta, hogy totál rá van indulva a nőre.


Nem akarom elrontani a barátságunkat azzal, hogy megvádolom vagy kérdőre vonom, és lehet, hogy csak én variálok, mert sokkal szebb nőnek tartom, mint magam, meg intelligens meg jó humorú, és félek, hogy a férjemnek a sok együtt töltött idő alatt igazán megtetszik. Szóval nem akarom vele minden ok nélkül megszakítani a kapcsolatot, de valahogy a végére akarok járni ennek...



2017. máj. 17. 07:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%

Biztos izgalmasnak tartja a nőt.


Ha neked fontos a monogámia, akkor szerintem az jöhet szóba, hogy felhívhatod a figyelmét, milyen jó a barátság, és milyen jól működik a kapcsolat. Nem szabad megbolygatni semmivel. Főleg nem olyan dologgal, ami csak ideig-óráig nyújt izgalmakat.


Ha nem kell monogám kapcsolatban gondolkodni, akkor pedig nem a 3-as szexet ajánlanám, hanem egy jól szabályozott nyitott kapcsolatot. Véleményem szerint jobb nem tudni, hogy a másik kivel mikor hogyan mit csinált, elég a bizalom, hogy párunk betartja a szabályokat.

2017. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem meg toljatok par 3as bulit, nem kell itt berezelni. Ettol meg te vagy a tarsa, a gyerekenek az anyja.
2017. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Hat,ha neked belefer a harmas szex,meg a nyitott hazassag,mitol felsz,csinald,maganugy.A ferjed mar ugyis kinezte maganak...:(

En monogam vagyok,nem osztozkodom.pont.

Es baratno se kell...minek,h rettegjek mikor szurik osdze a levet?de ha neked ilyen fontos...utana ne sirj,h eg,edul maradtal a gyerekkel..

2017. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek szerintem lőttek. Egyértelmű a vonzalom kettejük között. Nekem ez nagyon fájna :(
2017. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért vonnád a csajt felelősségre? Ő arról nem tehet ha bejön a férjednek. Amúgy attól még, hogy valaki tetszik nem azt jelenti, hogy lefekszik vele az ember. A többi barátnőddel is ilyen?
2017. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Bocs, de nem mondta el anyukád, hogy ha van férj, nincs barátnőzés?


Nem kell tálcán kínálni a férjünknek a másik nőt (kicsit melózzon érte:D).

2017. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Aztan mindenki hulyenek nez, hogy kiabrandultam a pasikbol es a nokkel valo baratkozasbol.

Sajnalom kerdezo, en mar a harmasnal felhaborodtam volna. Baratoknal ez tabu kene legyen.

2017. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem ezt a hármasozást. Eddig mindenhol csak gond volt belőle.

A férjed egyértelműen rá van kattanva a nőre. Beszéld meg a férjeddel. Aztán döntsd el, mi a fontosabb a házasságod vagy egy csalfa barátnő. A gyerekemet nem tiltanám el a kis barátnőjétől, de anyukával együtt nem hívnám meg magunkhoz.

2017. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A nőnek is bejön a férjed? És neked bejön a nő? Hármas miatt kérdezem..
2017. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Azért abban te is hibás vagy, hogy ennyire megbíztál a nőben.
2017. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!