Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ilyen kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen kapcsolatba energiát fektetni? Fog ez változni?

Figyelt kérdés
Barátomnak nagyon komoly tervei vannak a jövöt nézve. Építkezés, család. Viszont rettentöen nem bízik bennem. Kamu FB-ot csinál, onnan irogat, aztán magával irogat arról a FB-ról, hogy nekem kik voltak az exeim, és aztán számon kér. Mondtam neki ha nem bízik, minek van velem. Erre az a válasza, hogy bízom, csak nemakarom hogy hulyének nézzél. Nemértem miért ilyen velem, mindig kedves vagyok vele, nem pasizok, nemértem miért hiszi ezt, vagy mi ez az egész. Van ennek a kapcsolatnak értelme? 25L
2017. máj. 19. 13:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

egy nagy gyerekkel jöttél össze...

ennyire nem bízik benned? szerintem nincs értelme húznod a dolgot :S


24F

2017. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez az évek alatt csak rosszabbodni fog...

Volt olyan barátnőm, akinek hasonló mentalitású barátja volt, a lány meglátogatta egy barátnőjét egy másik városban. A féltékeny barátja 10x hívta fel egy nap, és amikor megtudta, hogy kiállításra mennek, ordítani kezdett a telefonba, hogy biztos csak krválkodni mész...

De az is így kezdődött kb.

Szóval hagynám, rosszabb esetben még szakítás után is zargatni fog.

2017. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Ha ez ilyen egyszeri dolog volt és próbára akart tenni, mert mondjuk marhára csalódott már másban, akkor még elnézhető. Viszont ha rendszeres, akkor elég elmebeteg dolog és később csak még rosszabb lesz. Én tuti pszichológushoz küldeném.
2017. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lapát, minél előbb!
2017. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. MENEKÜLJ!
2017. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Spuri és keress egy értelmeset
2017. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi, igazabol nem egyszeri alkalom volt, es meg voltak olyanok is, ha nem fogtam meg valahol a kezet, elkezdett morogni, hogy miert nem vagyok ra kepes, szegyenlem-e ot, vagy ha nembujok oda akkor is piszkalodik
2017. máj. 19. 13:49
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Atya jó ég!


Ne tervezz vele hosszabb távra, mert kicsinál. Nem leszel boldog ilyen kontroll-gép mellett. Ez borzasztó.

2017. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
LÉPJ KI! MOST.
2017. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem? Saját magával beszél kamuorofilról? Gyakorló elmebeteg, én menekülnék..
2017. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!