Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbol lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyik haverral regota ismerjuk egymast es azota tetszem neki. Tobbszor is megkerdezte, mi lenne, ha jarnank, de en meg nem ismertem annyira, hogy akarjak is akarmi komolyabbat. Most egy evre ra jobban osszebaratkoztunk es nekem megtetszett. Azelott 1 hettel kerdezte, hogy jarnek e vele, de azt mondtam, nem, mert nem reg masztam ki egy fajdalmas kapcsolatbol. Miutan megtetszett, ment minden dolog szerint. Tarsasagban mondogatta, hogy mi egyutt vagyunk stb.. Es mikor kerdeztem, hogy s mint, akkor mondta, hogy "de mi nem is vagyunk egyutt." Ez most, akkor hogy van? Vegre megtetszik erre megse kellek neki? Kerdeztem, hogy most akkor, ha azt mondom, igen, mit mondana es azt mondta, nem tudja, majd alakul..

Ezzel most mit csinaljak? Hagyjam inkabb az egeszet, vagy varjak? Mit engedjek meg neki es mit ne?

Egyszer volt olyan, hogy ugyan igy "piszkalt" egy fiu es mikor oda jutottam, hogy rendben van, akkor el utasitott, de ra egy honapra megint szeretett volna engem megkaparintani. Azota sem akarok tole semmit.

A mostaniert meg mar odaig vagyok, de ez most kepen vagott...


20/l-21/f


2017. máj. 19. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van a srácnak, hogy nem várt rád tovább (az előzőnek dettó), többszörös elutasítás után.. Hülye is lenne éveket várni, hátha a hercegkisasszony nagy kegyesen meggondolja magát. Visszanyalt a fagyi, ez van.


Ülj le vele megbeszélni pontosan, nyíltan, játszmázás és egyéb baromság helyett, hogy mégis mi van köztetek és merre halad a dolog, beszéljétek meg ki hogyan képzeli és utána cselekedjetek megfelelően - akár együtt köttök ki, akár nem.

2017. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De volt parom es ezt o is tudta, de addig o is keresgelt masokat, most 1 honapja alakulnak a dolgok, most is akarna, de "nem tudja."
2017. máj. 19. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!