Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a lány?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztunk, ami nagyon jól sikerült, fél órát smároltunk egy padon a randi végén.

Aztán este ráírtam a randi után, azóta nem ír vissza, pedig látta az üzenetemet. Miért csinálja ezt? Húzni akarja az agyamat?



2017. máj. 19. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Mert egyik nő sem korrekt, majd megtanulod, ha még eddig nem tudtad.
2017. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy.

Vagy ő dugni is akart volna.

Vagy csak részéről ennyi volt a dolog.

Vagy passzpiros.

2017. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem írt utána még 1 hónapig, vártam hogy költözzön a közelbe, mert csak lakásnézőbe jött amikor randiztunk, aztán elmondta, hogy "bocsmégse" mert "mégsem illünk össze, meg különben is..." mert jött egy pasi akivel régebben ismerkedett.


Valószínűleg van nálad jobbnak tűnő, vagy nézelődik hogy van-e jobb jelölt.


Másrészt ne várj logikát, attól hogy csókolóztatok, simán lehet hogy nem vagy eléggé megfelelő neki, a "női logika" gyakran az ellentétét adja ki eredménynek mint a hagyományos logika.

2017. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, mit szidjátok a nőket, a pasik is szoktak ugyanilyeneket csinálni :D Nem nemtől függ, hogy valaki korrekt vagy szemét.
2017. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem írtam volna rá a randi után..max 1 napra rá,hogy hiányérzetet keltsek benne és picit elbizonytalanítsam:)
2017. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!