Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön egy lányon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön egy lányon az ilyen ruha? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 19. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Persze! Szerintem tök jó, ha jó alakja van a lánynak...
2017. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Én nagyon szeretem, ha így öltözik egy hölgy. :)
2017. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen! Szexi és sejtelmes! Mondhatni izgis ;-)
2017. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem a külső kelti fel a figyelmemet...
2017. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Az a szoknya hogy lehet szexi? A nagyanyám nem hord olyat...
2017. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Nekem túl hippis.
2017. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Megtalálta a nagymamája ruhásszekrényének elfeledett kulcsát?


De manapság ma már ez a "divat"...


Röhejes :D :D :D


Olyan jót lehet ma nevetni ez ilyen divatcsajokon, mikor a nagyanyám szálikájának mintájával azonos ruhákban parádéznak...

2017. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

#7 én is ezt mondtam, de lepontoztak, pedig ez a mostani divat, pl az ilyen gatya:

[link]


Na ezt akkor se venném fel, ha pisztolyt fognának a fejemhez...borzalmas. És képesek egyesek csak a divat miatt ilyet hordani, pedig öreges és előnytelen.

21L

2017. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Alkat, kor, és esemény függő.


A kivillanó has általában a fiatalabbaknál még elmegy, egy bizonyos kor felett szerintem már inkább negatív (én is 35 felett vagyok, a hölgyek is, akik tetszeni szoktak inkább harmincasok, ott szerintem ez a hasat villantó megoldás már olyan, hogy elfelejtette, hogy nem 22 éves - és szerintem ez független attól, hogy megvan e hozzá az alkata).



A másik kérdés, hogy hova veszi fel. Munkába nem való, de például egy kellemes nyári grillezéshez, vagy egy sétához tökéletes választás

2017. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Válaszolók akik szerint öreges ez.

Arra nem gondoltok hogy van aki nem a divat miatt hord ilyet hanem azért mert teteszik neki?

Szerintem sokkal csinosabb egy ilyen mint egy miniszoknya amiből kinn van a narancsbőre meg a feneke a lányoknak.. De nektek biztos tökéletes alakotok van. Ízlések és pofonok ;) de nem kellene ismeretlenül ítélkezni és általánosítani

2017. máj. 19. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!