Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok, hogyan szerezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok, hogyan szerezzek egy barátnőt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Duma, humorerzek, figyelmesseg, stílus. Ezek számítanak. Ne aggódj!
2017. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ezek hogyan fejleszthetőek?
2017. máj. 19. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezek max.arra jók,hogy beraknak barátzónába, vagy jó leszel bohócnak,aki megnevetteti a nőket, már amelyik nem teljesen olyan, hogy ha egy jó pasi próbál mondani egy faviccet,azt is sz.rul,de nevet rajta,mert jó pasi mondta,de ha egy előnytelen külsejű mond egy jó viccet,akkor csak flegmán bámul maga elé. Ja, a barátzónát ne úgy képzeld el,hogy majd mint egy haverral mentek ide-oda, esetleg egy jót beszélgettek,hanem ha találkoztok,akkor egy gyors "helló! Hogy vagy?" után el is siet onnan. Ezeket tapasztalatból írom. Persze nincs kizárva,hogy te szerencsével jársz, úgy hogy fejleszd ezeket a dolgokat. A jó humor érzék amúgy is fontos,nem csak a nők miatt.
2017. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem továbbra is az, hogy hogyan lehet fejleszteni? vagy elég a jó külső? a plasztika is megoldás lehet?
2017. máj. 19. 19:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem már ma elmaradnak ezek a kérdések....
2017. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem azért van ez az oldal hogy lehessen kérdezni? ja de
2017. máj. 19. 19:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból vagy csúnya? Mert ha mondjuk az arcod az akkor összpontosíts a testedre és edz. Ezzel kicsit tudsz kompenzálni. Amúgy sztem az életvitel is sokat számít. Én azt vettem észre hogy sok csúnya pasi (nem mind) bezárkózik és totál depressziós életet él, nem megy sehova, nem képzi tovább magát, nem áll a saját lábára, a szabadidejében csak az önsajnálatra koncentrál meg a netre. Éljél aktív életet, legyenek barátaid akikkel eljársz ide-oda kikapcsolódni, ehhez nem kell jó külső viszont sokkal jobb lesz a hangulatod. Legyél önálló, ápold az emberi kapcsolataidat, így folyton fognak adódni lehetőségek az ismerkedésre és ha ilyen életet élsz az sokkal pozitívabb képet fest majd rólad a lányok előtt. Biztos lesz olyan aki nem fog leragadni a külsődnél, rengeteg párt látok nap mint nap ahol egyáltalán nem helyes srác. Persze itt 90%-ban mindenki azzal jön hogy csak a külső meg a pénz számít de akik ezeket mondják szintén olyanok akik alig merészkednek ki a világba és a "tapasztalataikat" a netről szedik. A valóság szerencsére ennél sokrétűbb és változatosabb.
2017. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A palsztika itt opció?
2017. máj. 19. 19:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem megkérdezték már hatszázszor előtted? Ja de
2017. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ja nem
2017. máj. 19. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!