Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyi jó, rossz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyi jó, rossz vagy semleges (objektíve), ha egy 30-as évei elején járó férfi 1 évvel a szakítás után egyedül jár el bulizni, koncertekre, kirándulásokra (se barát, se nem próbálkozik nőknél a sok csalódás miatt)?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 19:04
 1/10 A kérdező kommentje:
mennyire.....
2017. máj. 19. 19:04
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Az ő élete, azt csinál, amit akar, senkinek semmi beleszólása ebbe. A tetteiért vállalja a felelősséget.


Azt pedig szánalmasnak tartom, hogy valaki a sok csalódásra hivatkozva már nem próbálkozik. Le kéne zárni a múltat és új életet kezdeni. Tanulni kéne a hibákból és nem gyáva módon megfutamodni, mint egy nyúl.

Ajánlom a következő videó megnézését:

https://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8&t=1s

2017. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az illetőn múlik, hogy neki jó-e.

Ha az ember meg tud békélni azzal a gondolattal, hogy alapvetően egyedül van, és csak magára számíthat, akkor jó neki, mert akkor nem az egyedülléttől való félelem és szorongás fogja hajtani mondjuk bulikba, vagy koncertekre vagy kirándulni, hanem az, hogy tényleg élvezi ezeket a dolgokat. Nem az egyedülléttől való félelem és szorongás fogja hajtani a kapcsolatok kialakításában, hanem az, hogy tényleg érdekli egy adott ember.

És ez egy jó állapot, felszabadító érzés kényszerek nélkül élni.

Persze elérni ezt nagyon nehéz. Nekem sikerült ebbe a szellemi-lelki állapotba eljutnom jó fél év alatt, de aztán exemnek nem tudtam ellenállni, mikor újra össze akart jönni velem, belementem, elkezdtem megint érezni iránta, ragaszkodni, aztán persze megint pofára ejtett, úgyhogy megint ott vagyok, ahol a part szakad.

2017. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ezt nem értem. Hogy lehet exel összejönni újra? Ami egyszer hibázott, az 1-3-15 év múlva újra fog hibázni, vagy más, valami hasonló dolog. 95%-ban biztos a szakítás a kb 60 db. ismerősöm példáján, akik újra megpróbálták. Az más kérdés, hogy annyira szerettem az exemet, ha azt mondaná gyere vissza (nem fogja soha), akkor lehet nem az eszemre hallgatnék, hanem a szívemre. Ami szinte tuti bukás lenne.
2017. máj. 19. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:

"Na ezt nem értem. Hogy lehet exel összejönni újra? Ami egyszer hibázott, az 1-3-15 év múlva újra fog hibázni,"


Nem feltétlen "hibázás" miatt mennek szét, hanem mert pl. nem illik össze a természetük, vagy nem azonosak a távolabbi terveik. De mivel az emberek változnak, ezért nem teljesen kizárt, hogy hosszabb idö (több - 5-10 - év) után egy közös irányba változnak és akkortól már nincs kzötük ellentét.

2017. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen sikersztorik, de ritkák.
2017. máj. 19. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, de az ember nem mindig ésszel dönt.
2017. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó. Tisztelgek az ilyen férfiak előtt, akik nem azt vallják, hogy csak nővel élet az élet.
2017. máj. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha élvezed, akkor jó. Ha szenvedsz, akkor rossz.


Csak a szükségleteid kielégítettségén múlik.

2017. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha emberek között forgolódik, akkor így is úgy is össze fog futni valakivel, aki megtetszik neki. Aztán újra jön a rózsaszín köd, és újra nem lesz egyedül. Nincs ezzel semmi gond sem.

Ha remetének menne, mert jaj megcsalták, micsoda katasztrófa történt vele, na az lenne a gáz.


Szerintem pont ez a bulizni járás hozza meg a következő párkapcsolatot majd...

2017. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!