Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők egy része miért marad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy része miért marad azután is a jó egzisztenciával rendelkező férfival? Miután többször is megcsalta őt a férfi.

Figyelt kérdés

Több nő ismerősöm is van, (plusz egy közeli rokonom) akiket a férjük, párjuk, barátjuk megcsalt valamikor.

Viszont ezek a nők szemet hunytak ez felett, és élik tovább az életüket "mint ha mi se történt volna"

Persze ezek a férfiak mind jó anyagiakkal rendelkeznek, ház, kocsi, nyaraló, jó fizetés., nélkülözés mentes élet.

Állítólag a pénz nem minden, de ez az állítás valahogy mindig meghazudtolja magát, és kiderül hogy a pénz igenis számít a nőknek.

Nem provokálni szeretnék, csak érdekelne, hogy mit képesek még elviselni a nők azért, hogy azt az igazi "amerikai" áloméletet ne veszítsék el. (?)


2017. máj. 19. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Drága. Először is, a nő is kereshet jól, sőt jobban.

Rettentő unalmas a napi sok hasonló kérdés.

2017. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem biztos a pénzről van itt szó, hanem a nő rájön hogy már mással úgy sem tudnak új életet kezdeni, és szereti, tehát eltűri a megcsalást. Konkrétan beletörődik az életébe.
2017. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Koránt sem biztos, hogy a pénz miatt marad együtt a férfival. Lehet csak túl szerelmes, vagy kapcsolatfüggő és nem akarja elhagyni. Hány ilyen eset van? Én nő vagyok, de azzal egyet kell értenem, hogy ez leginkább a nőkre jellemző, még a környezetemben is. A nők nehezebben lépnek ki egy kapcsolatból, pénz ide vagy oda.
2017. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, a pénz miatt. Attól hogy vannak pénzéhes nők, akik szeretnek beleülni a kényelembe és a jólétbe, szerencsére még nem minden nő ilyen.
2017. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem csak pénz. Ismerősömnél, adó okokból, minden a nő nevén van. Ismerős, akár haza is visz nőt a hátsó épületbe. Házasság alatt három nőnek, gyereket is csinált. A párja, mégsem mondja, hogy itt a vége. Sőt, közben szült még ő is két gyereket. Na és, nem ez az egy ilyen kapcsolat. Több ismerősnél is hasonló.
2017. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ide úgy fogok írni, hogy közben tudd, hogy erről senkivel nem beszélek a magánéletemben.

Engem is megcsaltak, egy nővel. Ennyiről legalábbis biztosan tudok.

Nem váltam el tőle. Hogy miért? Több okom van vele lenni, mint elválni tőle.

Először is, hogy én szeretem. Bármennyire is közhelyes és bármennyire is hangzik ez hülyén ezek után is ez így van. Szeretem a személyiségét, azt ahogyan a dolgokat látja, azt amilyen vele együtt lenni és beszélgetni, hallgatni őt vagy éppen tanácsot kérni tőle.

Másrészt, ő a 2,5 éves lányom apja. Nekem fontosabb a lányom nyugalma és az, hogy rendes családban nőhessen fel, mint az egoizmusom.

Én nem tagadom le az anyagiakat sem. Olyan életet biztosít nekem amilyet nem túl sokan tudnánk, legalábbis a környezetemben.


De az anyagiak nagyon kevés lenne, ha amúgy nem szeretném.

2017. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6-os, köszönöm az őszinte választ!

Maradjunk annyiban, hogy akikről én beszélek azok nem átlagos életben élnek, egyikük sem dolgozik.

Ezeknek a nőknek nem kell azon agyalniuk hó végén, hogy miből főzzenek ebédet, és ezt a pénzt nem ők keresik meg hanem a párjuk.

3 ilyen nőt ismerek, plusz a közeli rokon.

2017. máj. 19. 21:02
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Mert aranyásók, azért.
2017. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Többek között mert tudják, hogy egy kevésbé jó egzisztenciájú férfi is épp annyi eséllyel csalná meg őket.
2017. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Oké. Most, hogy páran eldurrantották, hogy nem csak a pénz miatt és mindenki egy szent, lépjünk tovább a realitások talajára. Miért van az, hogy amint ezek a férfiak lejjebb csúsznak anyagilag, hirtelen mehet a válás? Miért van az, hogy az általam látott megcsalások durva többségénél a nő pénzesebb férfival lépett le?

Az a helyzet, hogy az emberek többségének kőkeményen számítanak az anyagiak. Persze, ellehet válni, ha félrelép a másik... csak akkor melózni kell az új házért, autóért és hasonló apróságokért. Nos, a hazai körülmények közt ez nem igazán megy, ha nincs jó melója az embernek.


KissMyselfSoPretty: A kérdező hol mondta, hogy a nők ne kereshetnének jobban? Próbáld meg néha felfogni a kérdéseket, amikre válaszolsz és ne csak a frusztrációd öntsd ki. Hidd el, az ilyen szintű válaszok is elég unalmasak.

2017. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!