Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is zavarnak a plüssállato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavarnak a plüssállatok akció közben az ágyban? 25 F

Figyelt kérdés
Van amikor közénk kerül a sötétben azt hiszem, hogy a mellèt fogom a baràtnőmnek aztán kiderül hogy nem. meg van hogy nyomja a hátamat az egyik még csipogó hangot is ad ha megnyomod a hasàt. probàltam szólni neki de ragaszkodik hozzàjuk. mást nem zavar?

2017. máj. 20. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Most így elolvasva, szerintem el tudnám viselni.
2017. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem!


Mi mindig bevettük őket az exemmel a buliba. Aztán egy idő után a plüsskutyája túl messzire ment, így mennie kellett a buliból, de a maci és a zsiráf maradhatott.

2017. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Elég infantilisnek tűnik. Nekem is megvannak a régi "plüsseim", de nem az ágyban, hanem az ágyneműtartóban.
2017. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

És mind téged néz, mi!?!

Nyugi, csak össze hasonlítanak a többiekkel...

2017. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

...olyan a szitu, mint itt a felső képen (ahol a sok játékmaci van)


[link]

2017. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Nővel dugjál ne egy kislánnyal és akkor nincs gond. Nekem sosincs plüssállat az ágyamban ha jön a pasi. Nagyon gáznak tartanám. Egyébként vannak plüsseim, de ha nálam kerül sor a szexre akkor szépen elteszem őket és ennyi. Én inkább a férfihoz ragaszkodom az ágyban nem egy plüsshöz. 24/L
2017. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én elrámoltam a plüssöket amikor össze jöttem a barátommal. Egy kedvenc maradt elöl, de nem az ágyban. Szerintem elég gáz plüssök között szexelni.
2017. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg plüssöm van.Viszont a szekrénybe tartom,egy nagy zsákban.Az àgyon párnák vannak.


Nem szóltál meg ez miatt neki?

2017. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha a csajt sem zavarná, hogy "menet közben" szénné heccelem a plüsseit... :)
2017. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Engem is zavarnak a plüssök, úgyhogy biztos idegesítene akció közben is.
2017. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!