Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hízzak még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hízzak még a pasim kedvéért?

Figyelt kérdés

Most 85 kiló vagyok (175 cm), nagyon izgatja őt, hogy kövérebb lettem, és kérlel, hogy még picit szedjek fel.

Nagyon tétovázom...


Mit gondoltok?


25/N



2017. máj. 20. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném a helyedben. Az egésszéged is rámehet, ha nagyon meghízol (nem plusz 5kilóra gondolok). És ha megbánd, nagyon keserves lesz a fogyás.
2017. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom a a pasidnak mi jön be, de külön szoktam keresni a társkeresőkön a +100 kg súlyú lányokat.

Egy biztos, akikkel eddig találkoztak, mind nagyon szerette a kolbászt, de nem füstölve, hanem nyersen, bőrében:)

2017. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Egészségkárosító hatásai vannak a hízásnak.


Plusz ez a cikk is most jött ki, melyben hazánk a 4. legelhízottabb ország az OECD országok között.

[link]


Egyébként miért akarod, hogy a pasid uralkodjon rajtad? Kije vagy te, a csicskája?

De most komolyan?

Azt csinálj, amit te szeretnél!

2017. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Mar most undoritoan nezhetsz ki, de hajra. Aztan kidob es az eletben nem lesz eselyed normalis ferfiaknal.
2017. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Én más kedvéért nem híznék. Ha fogynék,vagy híznék,csak is azért mert nekem éppen az tetszik.


Amúgy örülj neki,hogy azt kérte hízz. Az exem azt kérte fogyjak le,repült is.

20/L

2017. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Végső soron nem az számít, hogy hány kiló vagy és milyen testi adottságokkal rendelkezel, hanem az, hogy te magad jól érzed-e magad a bőrödben vagy nem. Amennyiben te nem érzed jól magad mostani adottságoddal, tegyél ellene. Ha így érzed jól magad maradj ilyen, amelyen most vagy.


Hízni, vagy fogyni saját magadért érdemes, hogy te jobban érzed magad és nem pedig azért, mert éppen valaki vagy az egyiket, vagy a másikat megkívánja tőled.


Ha arányos a tested, akár még szép és csinos lehetsz, ilyen paraméterekkel. Amennyiben te úgy érzed, hogy még néhány plusz kilóval is eltudnád magad fogadni és arányosan hízol, akkor hízzál, de azért semmiféleképpen ne hízz mert más ezt szeretné.

2017. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Basszus, így is durván túlsúlyos vagy..

Az egészséged..?

2017. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem...sőt fogynék!

Hízol még aztán valami történik a kapcsolattokban és lelép Te meg kínlódni fogsz mert, hogy túl súlyos vagy.

Legyen már eszed 25 évesen, nem másnak kell megfelelni, aki meg nem fogad el, lapát!

2017. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Nehogy már a pasid mondja meg hogy mit csinálj. Ha hízol elhanyagolod magad és bár nézhetsz ki jól így is, nem vitatom, de az egészségeddel gondjaid lesznek. Azért ez a 85 kiló sok, én 60-65 kilót tartom ideálisnak ehhez a magassághoz, de az sem jó ha vékony vagy, a sportos, izmos alkat a legjobb, nem csak a kinézet miatt mondom ezt.

Barátnőm is hasonló volt mint te, 2 év alatt lefogyott, és erősített utána, sokkal feszesebb, formásabb, sportosabb alakja van, és jól is érzi magát a bőrében sokkal jobban.

A húga 175 cm magas és 130 kiló. Nagyon el van hízva, viszont azért ad a megjelenésére, előnyös ruhái vannak, szép arca, ápolt, meg minden, viszont nehezére esik megmozdulni, egy emelet megmászás után megáll pihenni és liheg. Fájnak a lábai. Üzletben dolgozik de sokszor látom hogy az alsó polcokra ülve pakol fel mert guggolni sem bír, sőt hajolás is azzal jár neki hogy bevörösödik a feje és enyhén szédeleg. Tavaly nyáron nagy melegbe iszonyatosan izzadt és minden baja volt. Akkor eljött velünk hamburgerezni és igen csak nagy adagot kért, nem sajnáltam tőle, de eléggé túlzásnak találtam mert utána annyira jól lakott hogy alig bírt felállni majdnem rosszul lett szegény.

2017. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Nekem is kell ilyen pasi :D
2017. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!