Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Min gondolkodik a férfi randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min gondolkodik a férfi randi után napokig, miért nem közli azonnal, hogy többet nem akar?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 02:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A jelenlegi adatokból úgy tűnik, hogy max. a te nyaggatásodra mondta el, hogy mégsem jöttél be neki. Amit valószínűleg már a randi alatt is tudott.


Kicsit bővebben?

2017. máj. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Biztos úgy gondolta veszed a jelet :D

Amúgy szerintem ez bunkóság de a nők nagy része is így csinálja szóval nem csodálkozom rajta.

2017. máj. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már biztos a vakságom, legalábbis randi terén.

Állítása szerint ŐSZINTÊN jól érezte magát és benne lett volna 2. Randiban. Való igaz én kérdeztem rá, mert Már annyi gerinctelenbe futottam bele, hogy szerettem volna azonnal tudni, hogy mégis mire számítsak. Több, mint 1 hét telt el. Közben is dumáltunk mêgis volt egy rossz érzésem, ami eltűnt, amikor pár napja mondta, hogy szeretne második talit. Aztán megint elhatalmasodott rajtam, mert nem magától mondta és nem is fixáltuk. Konkrétan rákérdeztem és most azt mondta, hogy gondolkozott...nincs ideje, barátnak érzett, tênyleg jó volt. Bla-bla-bla...

Ezen miért kell gondolkodni? Őrület...

Neki is egyszerűbb, ha az elejên közli.

Apropó...baráttal/ v aki nem jön be nem smárolunk , ugye ? Ezt se értem.

2017. máj. 21. 03:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó hát nem mindenki olyan mint én pölö ,hogy egszerre egy valakire koncentrál.Gondolom le volt neki fixálva 5-6 csaj aztán ahogy alakulnak a dolgok közben kitalálja mi legyen .Merre tud sodródni.Ne problémázz rajta,fölös.Ezért vagyok egy ideje ,hogy csak barátságból kialakult kapcsolat esélyes nálam.A jöttmentek max szex.
2017. máj. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Á faxom már én is belezavarodok ebbe a kapcsolati katyvaszomba.:D Inkább ne is legyen senki az a biztos.


Első randin lekapott? Mióta ismerkedtetek?

2017. máj. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Haha remek! Én csak rá figyeltem.

Szintén így állok hozzá, aztán valamiért meg is maradok barátnak, akinek extrákat is felajánlanak azonnal v idővel, valamint még ismeretlenek is velem akarják megcsalni a barátnőjüket. Kész vicc!

1 hónapja ismerkedtünk, vagy talán picit több ideje.

Egyébként annyira naív voltam most. Teljesen bevettem a lesz 2. Tali, komoly kapcs, stb dumát ... Most pedig váltig állítja, hogy mindezt komolyan gondolta, csak ideje nem lesz rám.

Legszívesebben addig cseszegetnêm, amíg ki nem mondja: nem jössz be!

2017. máj. 21. 03:43
 7/12 anonim ***** válasza:
De egy gerinctelen pöts :D még arra se képes őszinte legyen így utólag legalább.Hamukázik itt össze- vissza.Inkább örülj neki,hogy lekopott.
2017. máj. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezert kellene elotte skypolni pl. es nem mesz el foloslegesen. Csok meg szinten kell randin meg szex is. Ha a csok nem mukodik akkor le van sz..va az egesz. Aztan ha a szex se. Szinten. Csak idot energiat penzt sporoltok meg egymasnak.De ezert mondom nagy ön es emberismeret kell.
2017. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Várólistára tett a" csak barátnak vagy jó" címszóval.Majd elővesz, ha más nem lesz elérhető, akkor már jó leszel többre is.Ezért gondolkodott Ennyit.
2017. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez de paraszt dolog,h várólistára tesz 😦...

Nem hiszem, h keresni fog. Nagyon próbálta kidumálni magát, úgyh tuti ég a képe.

8-asnak: nem volt egetrengető csók. 🙄 de srác létére zavarban volt. Talán ezért. 😌

2017. máj. 23. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!