Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintrtek ez egy próbát megér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintrtek ez egy próbát megér?

Figyelt kérdés
van egy srác aki régen a környékünkön lakott, most egy jó ideje nem lakik már itt de néha rámír, hogy menjek át hozzá, igyunk meg nála valamit stb. tudja hogy van barátom rég óta de nem érdekli, egyszer össze is szólalkoztak az utcán... A baj az hogy a srácnak elég ijesztő haverjai vannak és tudják, hogy hol lakom.. Ezért letiltani nem tudom mert szinte biztos, hogy bosszút állna... Arra gondoltam, hogy megbeszélem vele, hogy jövő héten valami semleges helyen találkozzunk és kiábrándítom magamból valahogy( gusztustalanul viselkedek, koszos ruhákba megyek oda, bunkón viselkedek ilyenek)
2017. máj. 21. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább szólj a rendőrségnek, hogy zaklatnak.

Minek akarsz ilyennel találkozni?

Az ilyen gyermeteg játszmák, hogy kiakarnád valamivel ábrándítani magadból meg egyáltalán nem érnek semmit.

Mi van, ha megerőszakol téged..stb?

2017. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább szólj apádnak!
2017. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy rendőrségi ügy mindenkinek plusz stressz, papírmunka stb. Arról nem beszélve, hogy ha feljelentem akkor aztán tuti bosszút áll majd
2017. máj. 21. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Oké, akkor veresd szét magad, ennyi, minthogy szólnál a rendőrségnek.

A te döntésed, de aztán ne gyere ide rinyálni, oké?


Tudod, csak sajnálni tudlak, hogy ennyire nincs eszed, hogy jaj, annyi papírmunka, meg stressz, komolyan, de a ha saját életed forog kockán????

2017. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!