Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt már valakinek eszében az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valakinek eszében az öngyilkosság, szerelmi bánat miatt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,most!:(
2017. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem nem.. Annyi ember van a földön, és tudom hogy mindenkinek valahol ott van a párja :) Ha egyszer véget ér valami, annak oka van. Ha fájdalmas is, néha annyira, hogy bele szakad az ember szíve, akkor is tudom, hogy a fájdalom egyszer elmúlik idővel.
2017. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
emiatt.. biztos nem! hülye nem vagyok.
2017. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, és remélhetőleg sosem lesz ilyen. De maximálisan át tudom érezni azt az igazi, embert felőrölni képes szerelmi bánatot, amikor tiszta szívből szeretsz valakit, és ő vagy megbánt, elhagy vagy simán csak nem kellesz neki, ezért plátói szinten reked meg a dolog. El tud jutni ilyenkor egy férfi biztosan(szerintem egy nő nem) arra a pontra, hogy totálisan padlóra kerüljön, és már nem akar tovább élni. Brutálisan rossz érzés lehet az, hogy ott van a rengeteg férfi/nő, de neked nem kell, csak az az egy - de ő mindennél jobban, viszont sosem lehet a tiéd...
2017. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
en no vagyok, mar semmi se erdekel az eletben, s ott az a ferfi, aki most is huz, de nem lep felem, es brutalisan szakitott, szerelmes voltam, terhes tole, amit persze o nem tudott, es letiltott, mge nem is adott alkalmat, hogy megbeszeljuk.....na ezt a kint vegig eelni egy nonek. bar osszeeshetnek az utcan, hamar o nem ter vissza hozzam
2017. máj. 21. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Na ezt fejezd be! Férfiként mondom, hogy egyikünkért sem érdemes ilyesmire még csak gondolni sem. Ne dobd el magadtól az életet,mindent át lehet vészelni csak idő kell hozzá.
2017. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, régen, tinikoromban. De most már nem egy férfitól teszem függővé a boldogságomat, amikor 1000 más fontos, és jó dolog van az életben.
2017. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elég sok embernek megfordul ez a fejében, mikor nagy lelki trauma éri.

De ha valaki meg is teszi, az már problémás.


De valójában te sem akarsz meghalni, csak vigasztalásra, megértésre van szükséged, hogy könnyebb legyen feldolgozni a fájdalmat.

Ha tényleg meg akarnál halni, akkor nem írtad volna ide ezt a kérdést, hanem már kinyírtad volna magad.

2017. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Senki nem ér annyit. Mondjuk ha terhes maradtál valakitől, aki csak húzza az agyad, és brutálisan szakított, nos, öngyilkosság helyett inkább az önvizsgálatot ajánlanám.
2017. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tiniként még lehet, bár akkor sem gondoltam ténylegesen komolyan.
2017. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!