Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasodnátok a biztos háttér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnátok a biztos háttér, a jó anyagi lét miatt vagy kizárólag szerelemből?

Figyelt kérdés

Szép, szegény vagy jómódú, ám egyáltalán nem vonzó?

Amennyiben saját életetek nem biztosított, azaz nincs saját ingatlanotok, nincs tartalékolt pénzetek, nincs jól fizető állásotok, választanátok a biztos háttérrel rendelkező partnert, még akkor is, ha megjelenése nem épp szalonképes?

Férfi és női válaszolók véleményére egyaránt kíváncsi vagyok! Hiszen mindkettő nem kerülhet ebbe a helyzetbe.

Az olyan válaszok nem érvényesek, hogy mindkettőt választanám, a szerelmet és az anyagi jólétet egyszerre! Tegyük fel, vagy egyiket, vagy másikat lehet csak.



2017. máj. 24. 12:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Kizárólag a gazdagság érdekében igen. Kizárólag a szerelem érdekében kizárt.

F

2017. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

A szerelmet választanám, amennyiben az elérni kívánt célok megegyeznek, hiszen anyagi jólétet együtt is lehet teremteni (sőt, szerintem az az igazi, amikor mindketten megdolgozunk a közös életünkért).

Ha nem szeretek valakit, nem fogok összeházasodni vele, miért tenném? Én is el tudom tartani magamat.

2017. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem jönnék össze olyannal, aki nem tetszik. Még ha dollármilliárdos lenne, én pedig panelprolik mellett tengetném az életemet a Havannán közmunkásként, akkor sem.
2017. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Volt választási lehetőségem, a szerelmet választottam. Nem bántam meg. Persze nem könnyű, de egyedül sem lenne az, mármint az anyagiak. Azt akarom mondani, hogy amit én nem tudtam megteremteni, azt milyen alapon vártam volna el a páromtól?

Együtt azért könnyebb.

Ill. inkább leszek/vagyok csóró és boldog, egy őszinte, atombiztos házasságban, mint gazdag és boldogtalan, egy illúzióban...

2017. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem házasodnék soha olyan emberrel, aki iránt nem vonzódom egyáltalán... nem is kell vállalhatatlan megjelenésűnek lennie, elég, hogy nem érzek iránta semmit. De nagyon csóró, és munkához rossz hozzáállású emberrel sem kezdenék, még akkor se, ha fizikailag vonzódom hozzá.
2017. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Anyagiak miatt nem házasodom...volt ilyen szitu, a csaj fél év után házasságot és gyereket akart, de én ez idő alatt rájöttem, hogy valójábannem szeretem már őt...

Csakis a szerelem...

2017. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

Semmiképp, mert nem a másiktól várom, hogy megadja, amire vágyom (anyagi értelemben). Ahogy tőlem se várja el senki, mert úgy penderítem ki, hogy a lába nem éri a földet.


26/F

2017. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én, csak is érzelmek alapján.
2017. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva elég nehéz elképzelni a szitut mert sose voltam csóró. De ha ennyire kilátástalan a helyzet, akkor elképzelhető hogy hozzámennék valakihez aki gazdag és szimpatikus, de nem vagyok belé szerelmes. Ha alapból taszít, akkor biztosan nem.
2017. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom elképzelni, milyen szegénynek lenni. Én csak nem akarom, hogy lehúzzanak.
2017. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!