Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok lehet hogy terhes. Őt büntetik?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok csüt kellett volna megjönni de nem jött meg.

A barátom 19 éves mindig védekeztünk soha nem volt anélkül.

De lehet hogy mégis becsúszott a baba . Ha így van akkor megtartjuk úgy döntöttünk a barátommal. Vállaljuk a tettünket. (Nem szeretnék olyan válaszokat kapni hogy milyen hülyék voltunk stb , mert nem érdekel ugyanis vállaljuk a tettünket. A barátom ha 19 éves én pedig 14 akkor ha apukám feljelenti büntetik ? mert a Kék vonalon ugy informáltak hogy nem büntetik. A normális válaszokat előre is köszönöm,


2010. máj. 17. 13:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Ezt örömmel hallom hogy vállaljátok, és hogy védekeztetek is mindig, ez kivételes eset hogy egy 14éves ennyire felelősség teljesen szexel. szerintem nem büntetendő, kivéve ha bebizonyosodik hogy 13 évesen volt szex köztetek.
2010. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
25%
érdekes helyzet 14 évesen megszülöd...? istenem... enyi esze valakinek... én ugy tudom hogy 6 hónap munkaviszonynak vagy minek kell lenni! bár lehet tévedek... de elég idős pasid van sztem büntetendő ...
2010. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
ha 14. szülinapod előtt nem szexeltetek, akkor nem büntetik...de áruld már el nekem, hogyan védekeztetek? tesztet vettél már?
2010. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem büntetik, 14 év ALATT büntetik.


Őszintén sok sikert és minden jót kívánok nektek!

2010. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen tuti, h vállalni akarod?? gyerek nevel gyereket.. :S inkább menj el dokihoz, lehet, h nem is vagy terhes. főleg, ha mindig védekeztetek.
2010. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
A jogszabályokat a közelmúltban módosították, miszerint 14 éves kor felett már élhet szexuális életet, de ha 13 éves korodban is volt együttlét akkor már büntethető. De apád sem lesz túl vidám ha megtudja hogy felcsinált egy 19 éves :S. Én inkább ettől tartanék.
2010. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Igen csak apukámtól tartunk. de mi legalább védekeztünk nem úgy mint amikor ők "védekeztek" mikor én lettem :))) Ha terhes vagyok tuti megtartjuk mert vállaljuk :)
2010. máj. 17. 13:44
 8/32 anonim ***** válasza:
45%
ehh, de hülye vagy.. h akarod megtartani, miből??
2010. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

kapná rá a családi pótlékot, a gyest ill a saját családi pótlékát, mert ugye tanköteles és muszáj suliba járnia....persze kérdéses, hogy addig hová teszi a gyereket?....vagyis kb 50ezer forintja lesz 2 évig, amíg a gyest kapja, utána a két családi pótlék 18 évesen, ha jár suliba 18 éves kora után csak a gyerek családi pótlékát kapja


ha a csávó elmegy dolgozni, akkor meg fognak élni...de szerintem, mielőtt bébikelengyét vesznek nem ártana tesztelni

2010. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%

Ha van gyereke, hamarabb felnőttkorúvá nyilváníthatják, és a tankötelessége is hamarabb megszűnik.

Jól tudom???

2010. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!