Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Farasztana magát velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farasztana magát velem ha csak szexre kellek neki miközben szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Én randiztam szűz lányokkal 18-19 éves korom után is (gimnazistaként két lánynak vettem el), de rájöttem hogy 2-3-4 hónapon belül képtelen lennék lefeküdni velük, ezért inkább hagytam az egész ismerkedést a fenébe. Egy ilyen esetet mondjuk eléggé sajnálok utólag, mert kívül-belül a zsánerem volt a lány, de késő bánat.


A lényeg hogy a férfiak 99%-a ha tényleg csak szexet akar, akkor sokszor még 5 randit is képtelen várni a (már nem szűz) lányra.


Barátnőmmel is talán ilyen 10 randi és úgy 1,5 hónap ismerkedés után feküdtünk le, de mert tényleg belé voltam bolondulva, nem bántam. Ha csak dugni kellett volna, ennyi időt biztos nem várok.


24/f

2017. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, egy punci ér annyit.
2017. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen
2017. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van aki igen, ha van egy kis eszed, akkor óvatos leszel!
2017. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Van aki igen. Szóval önmagában az, hogy 1 hónapig nem adod oda magad, még nem jelenti, hogy többet akar.


Főleg akkor, ha melletted futtat mást is, és így megvan neki a napi "betevő"

2017. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Interferencia ***** válasza:
Simán.
2017. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én konzervnyitó!Szűzzel szemben bizony komoly érdeklődés kell.
2017. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, attól lehet más is neki, akivel jókat tud szeretkezni.
2017. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!