Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kék szíves ajándékdobozba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szíves ajándékdobozba szeretnék páromnak valamit belehelyezni ajándékkép évfordulóra, kinek milyen ötlete van, mi legyen az ajándék?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit sem írtál le, hogy a párod nő, vagy férfi. Szerinted így mennyire lehet értékes, hasznos választ adni?
2017. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Drágám úgy örülök ennek az ajándéknak! A gondolatomat is kitaláltad! Honnan tudtad mi melengetné meg legjobban a szívem? Mikor jött ez az isteni szikra?! Azért ismersz ennyire mert lélekben már együvé forrtunk?

- Ugyan, szivi. Lófaszt se tudok rólad ezért szarás közben kiírtam egy kérdést hátha a gyakori szűz nyominger kisfiúiból és fekete lelkű komplexusos kövér vénlányaiból álló kompániája valami ötlettel szolgál majd.

2017. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Férfi, én vagyok a nő.


2. ismerem eléggé, de már annyi ajándékot adtunk egymásnak, hogy nincs új ötletem :D

2017. máj. 27. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Süss valamit és azt tedd bele.

Írj neki egy verset.

2017. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És.. Mekkora a doboz?
2017. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rakj bele egy kulcsot, a hozzá való lakattal meg kattintsd össze a bugyid a toppoddal. Mikor meg kinyitja, akkor meg tapsikolj, hogy de jó, hogy meglett, egész nap ezt a rohadt kulcsot kerested :D.

30/f

2017. máj. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!