Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől ragyoghat fel az arca?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ragyoghat fel az arca?

Figyelt kérdés
Ostoba kérdésnek hangozhat, de van egy ismerősöm, akinek néha felragyog az arca, ha beszélünk de nem akkor mikor találkozunk, hanem volt hogy beszéltünk és ahogy odaadott nekem valamit, akkor ragyogott az arca. meg máskor is volt hogy csak úgy. Azért kérdezem meg mert nagyon másnál ilyent nem láttam még hogy csak úgy spontán, beszélgetés közben. Olyan volt hogy az exem akkor ragyogott fel mikor meglátott, de itt nem akkor. hanem beszélgetés közben csak úgy.
2017. máj. 27. 22:57
 1/9 anonim válasza:

Izzad, zsíros, fényesre csiszolta stb..

Sok minden van.

2017. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jajmár komoly válaszokat na :D
2017. máj. 27. 23:00
 3/9 A kérdező kommentje:

mééér nem lehet normális válaszokat adni?

ha trollkodni akarsz, inkább írd le üzenetben. -.-

2017. máj. 27. 23:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha értelmesebben leírod, akkor értelmesebb válaszokat is kapsz
2017. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem értelmesen leírtam. ha valaki nem érti, kérdezzen. ne trollkodjon. kérdezni lehet.
2017. máj. 27. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, mikor felragyog az arca, akkor épp nem a szemedbe néz, hanem egy 30 centivel lentebb? :D
2017. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

végre valaki aki normálisabban tud válaszolni. köszönöm.

amúgy a szemembe néz olyankor. de nem értem, mitől ilyen.

2017. máj. 27. 23:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfi, vagy nő? Miről beszéltetek, amikor ez történt? Csak adott valamit, vagy szó volt épp valamiről?
2017. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Privátra:


Igen valószínű, hogy akkor szimpi vagy neki, ő meg ilyen "felragyogós" fajta. :)

2017. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!