Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek most? Mikor múlik el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek most? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Szakított velem a baratom, vagyis igazabol a vegen mar en is belattam, hogy igy helyes.

Egesznap szorit a mellkasom es nem erzek semmit.

A kozos emlekeink is olyan tavoliaknak tunnek, tegnap meg rettentoen fajt visszagondolni rá, most viszont mintha elnyomnám magamban oket.

Ugy erzem semmire nem vagyok képes.

Hogy senki olyat nem fogok talalni, mint o.


2017. máj. 28. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor múlik el, ha fejben képes leszel elengedni őt. Sajnos ez egy fájdalmas időszak, de rajtad múlik, hogy meddig fogsz szenvedni. Sosem értettem, hogy egyeseknek miért telik 1-2 évbe, mire valakin túlteszik magukat, ez iszonyatos időpazarlás, évekig csak szenvedni, rabolni a saját idődet, ahelyett, hogy továbblépnél, ismerkednél.
2017. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, altalaban annyi ido, mint amennyi ideje ismered.. ezt szoktak mondani legalabbis :) en fel evig voltam egyutt valakivel, de a mai napig nem tudom elfelejteni. Elnyomtam magamban, majd ujra felbukkant azota nehezebb. De hidd el naprol napra jobb! Es legyel eros! Probalj kimozdulni, baratokkal lenni, kicsit masra gondolni.
2017. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 akkor ha a szüleim 20 év után váltak el, nekik 20 évbe fog telni? :D Baromság, annyi ideig tart, amíg gyenge vagy elengedni. Első kapcsolatom 2 évig tartott, 2 hónap után túltettem magam, mert elfogadtam, hogy vége és inkább ismerkedtem, bulizgattam, barátnőztem, semmint otthon üljek és depressziós filmeket nézzek. Attól jobb lesz?
2017. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolso igazad van.

Veled szakitottak, vagy te szakítottal?

Tudom, hogy nem lesz jobb csak most még eleg friss a dolog es masra eddig meg nem tudok gondolni.

2017. máj. 28. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes, idő kell neki hogy feldolgozd. Hogyha nen lenne egyfajta rossz érzés benned akkor az rosszabb lenne mert elnyomnád (persze csak ha szeretted). Ha beláttad, hogy jobb így akkor már megtetted az első lépést.

Velem is történt hasonló, hosszú ideig sirattam egy régi kapcsolatot, s az is rátett egy lapáttal, hogy közben folyamatosan a társaságomban volt. Viszont fejben kellett eldöntenem, hogy ennek most vége, továbblépek.

Azóta boldog vagyok, találtam egy sokkal jobbat és beláttam mennyi probléma volt az előző párommal.

25/N

2017. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"egyeseknek miért telik 1-2 évbe, mire valakin túlteszik magukat"


ezt nem te döntöd el, hanem az érzelmeid és a mentalitásod.

vannak emberek akiket kevésbé hat meg ha külön mennek, talán azért mert soha nem voltak igazán szerelmesek.

másrészről meg a barátok és a buli nem minden, az csak olyan mint a gyógyszer, "tünetet kezel".

mint ahogy a betegséget, ezt sem gyógyszerrel kell meggyógyítani, hanem az elmével.

egy rákos ha elhagyja magát biztosan meg fog halni, de ha agyban eldönti hogy márpedig élni akar és élni is fog, akkor már a rák felét le is győzte.

ugyan így kell felfogni a szakítás utáni időszakot, nem szabad elhagynia magát az embernek.

2017. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!