Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utcán vagy egyéb nyílvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán vagy egyéb nyílvános helyen illik leszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor látok helyes,szimpi lányokat nyilvános helyeken,de eddig legfeljebb csak akkor mertem megszólítani valakit,ha mondjuk útbaigazítás kellett.:)

Lányok,ti hogy vélekedtek erről?Nem tartjátok tolajodásnak,ha egy srác leszólít titeket az utcán?Mondjuk azért,hogy megdícsérjen titeket,hogy milyen csinosak vagytok.:)



2017. máj. 28. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Tolakodásnak tartják.
2017. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Én már azt sem tudom, hogy a nők hol ismerkednek, mert már a dedikált ismerkedőhelyek nagy részénél is tolakodásnak veszik.
2017. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszabb ***** válasza:
18%
Ha vadidegenek szólítják le őket, azt kifejezetten rühellik. Mindenképpen az ismerősi körödből, vagy azok ismerősei között kezdeményezz.
2017. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha te vagy Brad Pitt vagy más híresség, filmsztár, stb. akkor örömmel veszik.. Ha egy átlag dolgozó tróger vagy akkor tolakodás.
2017. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Én is úgy tudom àltalàban tolakodàsnak veszik. Én hatàrozottan nem, viszont nem mindegy hogy szòlìtanak le, milyen szàndékkal. Ami csak egy fokkal jobb a z utànam füttyentésnél az nekem se tetszene. Nàlam pl szempont hogy hasonlò érdeklődési kör legyen, szòval ha be jövök neki és rajz mappàt làt a kezemben, ezért is tesz egy pròbàt, az rendben van. De a csak csinos, és pròbàlkozunk be kategòria, rendszetesen... Ennyi erővel mindenki, mindenkihez oda mehetne. Szerintem amùgy azon sok mùlik mennyire vagy jò beszéd partner. Ha gyorsan talàlsz témàt, meg egy kis humorod is van pàr perc alatt meg nyerheted a tetszését. Màsrész alap szabàly ilyen ismerkedésnél hogy elöbb a szemkontaktust pròbàld fel venni, ha van rà lehetőség. Ha nem érdekled nem fog oda figyelni, ha igen, esetleg mosolyog, akkor oda lehet menni.
2017. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem illetlen dolog, hacsak nem alkalmatlan helyzetben szólítják le (pl. amikor telefonál vagy látványosan siet). Az más kérdés, hogy lesz olyan nő, aki tolakodónak fogja tartani, ez benne van a pakliban.
2017. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így végül az fog nyerni, aki mégis megteszi.

Lehet úgy leszólítani valakit, hogy a NEM válasz is feldobja a nő napját!

2017. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!