Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor mostok naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor mostok naponta fogat? És a barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan kérdést/ választ olvasok, hogy egyesek több naponta mosnak fogat, mások csak este vagy csak reggel stb. Olyan válaszokat is olvasok, hogy fogmosás helyett szájvizet használ valaki...


Ez igaz? Élnek így emberek párkapcsolatban?

Most nyilván nem az alkeszokra meg 80 évesekre gondolok, hanem mondjuk a 18- 50 korosztályra.


Akinek a párja nem sűrűn mos fogat, az nem érzi a leheletén?


Senkit nem akarok megsérteni, és nyilván mindenki azt csinál amit jónak lát. Csak kíváncsi vagyok. Gyerekként belém azt nevelték, hogy reggel-este kötelező. De ezek szerint van aki mást gondol erről.


Köszi a válaszokat!



2017. máj. 28. 22:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%

Reggel és este, és napközben is, ha fontos helyre megyek.

Párom úgyszintén olyan, mint én.

2017. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%

Ami engem illet én is reggel és.este mosok fogat ,meg napközben ha rossznak érzem a lehelletem vagy ettem valami olyat.

Speciel én kicsit undinak tartom azt ha valaki csak 2-3 naponta.

2017. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
ált 2-3x.de volt barátnőmet pölö mivel zavarta a cigi ott gyak minden dohányzás után.
2017. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
2x mosok fogat, reggel és este. WC kefével, csak, hogy biztos legyen az eredmény.
2017. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
28%

napi 4-5 mind a ketten

26L 40F

2017. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%

Reggel és este motoros fogkefe, szájzuhany, fogselyem és szájvíz.

Nap közben +1-2x csak rendes fogkefével (a munkahelyen). Alapvetően minden nagyobb étkezés után kellene, de nem rögtön.

2017. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Általában igyekszek napi kétszer, reggel-este, de ha úgy van, ebéd után is megmosom. Ha indulok napközben, vagy este valahova, előtte is. Nekem ez így esik jól, amúgy hajlamos vagyok szájszagra és nem túl jó fogakat "örököltem" szüleimtől.

Volt barátom max napi egyszer megmosta, és akkor örülhettem. Mikor összejöttünk, jobban figyelt rá, de egy idő után már volt, hogy mondanom kellett neki, hogy légyszíves, így nem tudok csókolózni...

Most jelenleg nincs ilyen probléma szerencsére, bár még érhet meglepetés :D


22N

2017. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
26%
Én az utóbbi 1 évben csak egyszer mostam fogat, azt is pontosan egy évvel ezelőtt, de még azóta sem fejeződött be az a fogmosás mert szeretek nagyon alapos lenni.
2017. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Reggel és esete alap. Meg munkába menés előtt.

Párom egy időben lejjebb adta, én meg nem voltam hajlandó vele csókolózni. Úgyhogy most már nemcsak rendszeresen mossa, hanem rágót is bevet. (meg elmagyaráztam, hogy a fogaira a fusi évei alatt rárakódik a plakk, keletkezik fogköve és akkor is hamar büdi lesz a szája, ha úgy mossa a fogát mint a kisangyal)

2017. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Reggel este mindketten. Illetve nekem munkahelyemen is van fogkefém, de ott nem mindig mosok fogat, bevallom, inkább csak ha szagosabb az ebédem. És mindketten rendszeresen járunk fogászatra.
2017. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!