Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szaktársammal most kezd több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaktársammal most kezd több lenni mint barátság? (meleg vagyok)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy szaktársam, akit nem túl rég ismertem meg az egyetem egyik programján.

Én meleg vagyok, átlagos pasi, aki inkább heterónak tűnik, mintsem melegnek.

A fiú, akit megismertem, nagyon nagyon gátlásos, de pár nap együttöltött idő után kezdett megnyílni nekem, amin a barátai kissé csodálkoztak, mert olyan dolgokat is megosztott nekem, amit nem igazán szokott másoknak elmondani (családi dolgok).

Aztán végetért az egyetem álltal szervezett szakmai program, és nem tudom kiverni a fejemből...

Volt pár poénja, ami kissé félreérthető, de alapjában nem tudom eldönteni, hogy meleg-e vagy sem.

Nincs barátnője, nincs párkapcsolata, nincs szexpartnere -amiről tudna bárki is-

egyszóval inkább magányos típus.

Viszont vannak nőies megnyilvánulásai, pl. a járása, néha a kézmozdulatai.


Mivel sokat tudok róla, az elmúlt napokban azt láttam rajta, hogy mikor találkozunk mintha tartana tőlem, hogy kifecsegem a dolgait, és olyan diplomatikus.


Nekem nagyon tetszik, és bár nem tudom biztosan, hogy meleg-e, nem tudok közömbös lenni iránta.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés, elmondjam neki amit érzek és hogy meleg vagyok, vagy várjam csendben az idő múlását és bízzak abban, hogy a dolgok számomra kedvező irányba mozdulnak?


Legutolsó találkozásunknál (szaktárs találkozó) egymás mellett űltünk és néha egymáshoz ért a lábunk, de nem az volt mint a legtöbb esetben, hogy rögtön aztán el is kapjuk, hanem egymást melegítettük, és most már mélyen a szemembe mert nézni, és csillogtak a szemei (nem fogyasztunk alkoholt, szóval nem azért volt)



2017. máj. 28. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Barcsak minden meleg ilyen intelligens lenne mint te, akkor nem utalnak oket ennyire :)
2017. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. máj. 28. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg nagyon tetszik, akkor lépned kellene, mert ha ennyire gátlásos, akkor lehet, hogy hiába vársz még akkor is, ha a szimpátia kölcsönös.
2017. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csupán attók félek, hogy ha lépek, méginkább elzárkózna, és az bevallom, kissé fájna. Na meg utána kellemetlen lenne úgy találkozni vele társaságon belül, hogy fennáll ez a kis konfliktus.

2017. máj. 28. 23:26
 5/13 anonim ***** válasza:

De édes vagy :) Kár, hogy meleg.

22N

2017. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne mond el neki hogy meleg vagy hanem próbáld minél jobban magadhoz édesgetni és a bizalmába férkőzni. Ha ez megvan akkor megpróbálhatsz összejönni vele.

Sok sikert, biztos nagyon aranyosak vagytok együtt :)

2017. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Hát csendben semmiképpen ne várj, de szerintem ne is mondd el neki még hogy mit érzel.


Introvertáltnak tűnik a srác ahogy meséled, akik pedig nem szoktak csak úgy bárkivel személyes információkat megosztani.

Ezért ez mindenképpen egy pozitív dolog.


Szerintem előbb próbáld jobban megismerni, és valahogy próbáld megoldani, hogy lehetőleg kettesben legyetek: ebédeljetek együtt, vagy hasonló.

Aztán ha már eléggé baráti a kapcsolatotok, vagy legalábbis úgy érzed, hogy felenged előtted, és sikerült kicsit megszelídítened, akkor küldhetsz neki jeleket, vagy tehetsz bátrabb lépéseket.


Szóval lassan, de biztosan érdemes közelebb kerülni hozzá!


Sok sikert:

Egy introvertált :)

2017. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Több lànynak kène lennie a gèpèsz szakon , akkor kapnál hozzájuk kedvet is ! ;)

Iràny a jogász vagy a gazdász !

Ha mègis ott vagy akkor meg sajnàlom ! :(

2017. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyan kis kedves sracnak tunsz. Csajokkal nem ismerkedsz?21/l
2017. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira kedves ez a történet... 😃

Erősen sanszos, hogy meleg a srác, ne riaszd el. Csak óvatosan. Lehet, ő is arra gondol, amire most te....

Én drukkolok nektek.

2017. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!