Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket elhagytak és a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket elhagytak és a volt párjuk hamarosan utána elvett mást, hogyan tudtatok túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Már nem szeretem, de mégis nagyon rossz érzés. Nemrég volt az eljegyzésük és tervezik az esküvőt. Vannak közös barátaink, így akarva akaratlanul is tudok róla. Pár hónap után megkérte a kezét. Boldog képekkel tele az internet. Ha nem is nézem meg tudom, mert mások elmondják. Ti ezt megalázónak éreznétek, ha veletek történne? Valakik talán le is sajnálnak emiatt, hogy na így jártál, talált nálad jobbat.
2017. máj. 29. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszeruen megbeszeltem magammal hogy ha ennyit jelentettem neki,akkor ennyit is ert,majd jon jobb.Jott!Ki kell varni,megeri:)
2017. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a teljesen tipikus eset tortent, hogy ti egyutt voltatok 5-10 evet, mikozben semmi nem tortent, de mindig akadt kifogas, hogy miert ne kotelezodjetek el komolyabban, aztan otthagyott valakiert, akit felev alatt eljegyzett?
2017. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1, örülnék ha jönne jobb. nem vagyok már szerelmes belé,de mégis rosszul esik.

2, valahogy így történt. Nem akart nősülni. Most mégis.

2017. máj. 29. 08:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a sajat peldamat tudom hozni, de baratnom igy jart. 10 evig voltak egyutt a parjaval, majd a srac sunyi modon lelepett. 2 honap mulva osszejott egy csajjal, kovetkezo honapban a csaj mar terhes volt es osszehazasodtak. A baratnom egy gyűrűt nem erdemelt a 10 ev alatt. 4 eve tortent az eset, de sosem lesz tul rajta.
2017. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4es, valahogy most én is így érzek.Nem tudom képes leszek-e túllépni.

Barátnődnek azóta volt/van kapcsolata?

Exe boldog a házasságában?

2017. máj. 29. 09:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló sztori volt. Hosszú évekig együtt esküvő nélkül. Aztán szakított, összejött mással, elvette. Most válnak. 3 év után asszem.
2017. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Téged megviselt? mennyi idő után tudtad ezt elfogadni?

Talán egy pici elégtétel neked hogy válnak. Lett baba is a házasságában?

2017. máj. 29. 10:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérném az ismerősöket hogy hagyjanak békén a témával, nem érdekel, továbbléptunk, nekem is van saját életem, nem érdekel, ne beszéljenek erről.

És nem is nézegetném az exet se a csajt.

Ha ez vigasztal, pont a múlt héten láttam, hogy egy exem eljegyezte a barátnőjét. Bár már nem friss sztori, régóta van párom, így nem igazán hatott meg, de akkor is fura ilyet látni,főleg ha nem volt házasság párti korábban.

Nem kell megalázónak érezni.Náltaok nem működött, így mimdketten megkaptátok az esélyt a boldogságra.Az exed hamarabb talált rá, ennyi.Neked is meglesz a saját happy ended majd, ne foglalkozz vele.

Btw egy másik exem már a szakításunk hetén mással járt és közölte is,hogy ez mennyire komoly és mennyire szereti már.Utána is ugyanúgy ismerősök által is tudtam,hogy mennyire boldogok és sokszor láttam is őket együtt.Akkor szingliként eléggé fájdalmas volt.

Végül nekem is lett párom és nagyon boldog voltam, leszartam mi van velük.

Fun fact,hogy már nincsenek együtt ,mégsem tartott annyira sokáig a szerelem, nekem sokkal hosszabb és szerintem boldogabb kapcsolatom van, hiába voltam a szakítás után szinte 1 évig szingli.(az ex meg boldog a kapcsolatában)

Nem tudni mit hoz a sors..Ha ti már nem vagytok együtt,akkor biztos így kellett lennie.

Egyébként gyakori jelenség,hogy valaki kilép egy hosszabb kapcsolatból és a következőt pár hónap után elveszi. Rossz érzés ilyenkor a másik félnek, de valahogy túl kell rajta lépni és a pozitívumokat keresni.Nem ő volt az igazi, de így van esélyed megtalalni.

2017. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8# vagyok.Amikor megtudtam,hogy nincsenek együtt, már nem hatott meg annyira, mint ahogy korábban érdekelt volna.

Te is el fogsz jutni arra szintre biztosan, hogy se rosszat,se jót nem kívánsz neki, szinte semleges lesz.

Lehet ez kell pár év boldog párkapcsolat, de úgyis eljön a te időd is.

2017. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aha nagyon megviselt. Nem tudom, mennyi idő volt, évek alatt, fokozatosan lett egyre jobb. És igen, ez a hír elégtétel volt.

Nem született ott sem gyerek.

2017. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!