Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak azzal az ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak azzal az ajándékkal, amit kézzel készítettem a volt páromnak, de mire odaadhattam volna neki, kiderült, hogy kihasznált és szakítottunk?

Figyelt kérdés
Sokat dolgoztam vele, egy nagyon szép dolog (szerintem). Túl vagyok már rajta, de mivel sok munkám van benne, sajnálnám kidobni. Ha valahova leteszem az utcán/tömegközlekedésen, vajon elvinné valaki szerintetek? Nem akarom, hogy a polcomon legyen.
2017. máj. 29. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hagyd ott valahol es valakit majd boldogga tesz! Sajnalom:/
2017. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd át az asztalra.. :)
2017. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Add oda egy rokonnak, szomszédnak! Ha véletlenül sem akarod látni a cuccot, csak tedd le az utcán.valaki örülni fog neki.
2017. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ,hogy mi az.

Igy láthatatlanba nehéz erre válaszolni.

Sokmindent lehetne vele kezdeni.

2017. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy esztétikus használati tárgy
2017. máj. 29. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Tedd fel netre...licitáljanak érte...a befolyt összeget meg adományozd egy menhelynek vagy egy egyedülálló öregnek vegyél ennivalót, gyógyszert...akármit.

Ha nincs isőd ezzel foglalkozni, vidd be egy menhelyre hogy hirdessék ők, cserébe egy zsák tápért vagy akármiért.

Érted a lényeget...

Sok sikert hozzá.

2017. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én először megpróbálnám eladni... aztán ha nem megy, simán elviszik, ha kiteszed vhol. Sokkal gagyibb dolgokat elvisznek (én pl. lomtalanításkor vittem már el sértetlen ajándékzacskót meg kitett cipőt is, nem hiszem, hogy ne lenne vki, aki egy szép kézzel készített tárgyat ne vinne el).
2017. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!