Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mekkora friendz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mekkora friendzone?

Figyelt kérdés

Egy lány és egy fiú feltettek egy fotót közösségi oldalra, ahol összedugják az arcukat. Mindenki kedveli, majd a lány egy nap múlva alákommentel:

"Mint a testvérek, óvoda óta. 20 év"

Akkorát nevettem :'D


2017. máj. 29. 09:08
 1/7 AchromaticSmarties ***** válasza:
64%
Jelezte a lány, hogy nincs semmi köztük, nehogy valaki azt higgye. :DD
2017. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elsővel.
2017. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem a kérdést. Miből gondolod, hogy a srác többet akarna?
2017. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Segits baratodnak es kommentelj:


"Tisztara, mint Jaime es Cersei Lennister"

2017. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 AchromaticSmarties ***** válasza:
56%
# 3: Ez a nyáladzó rajongóval pózolás, mint legjobb barátok, ez egy műfaj. Ha ez az adott srác éppen nem is akar többet, van még 400 millió ugyanilyen kép, amin a srác csorgatja a nyálát a kedves nőszemélyre.
2017. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszabb ***** válasza:
89%
"Mint a testvérek..." 😂 Friendzone lvl 999.
2017. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, lehetséges-e, hogy egyik sem akar többet a másiktól? Persze, hogy lehet, de valóban ritka.


Én a legjobb barátommal 25 éve ismerkedtem meg általános iskola első osztályban. Én lány vagyok, ő fiú. Mára valóban olyanok vagyunk, mint a testvérek. Egyszer sem fordult elő 25 év alatt, hogy egymásra mozdultunk volna, túl mély barátság volt a kezdetektől fogva. Az esküvőmön ő volt a sofőr és a tanúm, szüléseimnél megbeszéltük, ha bármiért nem tud gyorsan ugrani a férjem, ő visz be a kórházba stb. A mai napig sokszor találkozunk kettesben, de sem a férjemnek, sem az ő élettársának meg sem fordul a fejében a féltékenység. Bárki, aki igazán ismer minket, tudja, hogy soha az életben nem történne köztünk semmi.

2017. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!