Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy túl vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy túl vagyok valakin? Hogy már nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem tudok válaszolni, hogy te mikor vagy túl valakin.

Én akkor szoktam ezt észrevenni, amikor elkezdek mások iránt is érdeklődni, nálam az már biztos jele annak, hogy ha még nem is vagyok túl az exemen, de már haladok.

Illetve a másik dolog, amikor észreveszem, hogy egyre kevesebbszer és egyre kevesebbet gondolok rá, már nem vele kelek és vele fekszem gondolatban és napközben is más dolgokra fókuszálok.

2017. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kefe mással.
2017. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utána fordulsz a miniszoknyás nőknek.
2017. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már úgy vettem hogy 6 év elteltével túl vagyok rajta, mégis mikor összefutottunk összeugrott a gyomrom.

Újra nem kezdeném vele, de még mindig fáj.

2017. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha képes vagy úgy gondolni az illetőre, mint egy kedves "idegenre". Nincs benned irányába semmilyen negatív, sem pedig kiugróan intenzív pozitív érzés. Nem haragszol rá, nem akarod megbántani, már nem fáj.
2017. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!