Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza akarom szerezni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom szerezni a volt barátomat, hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Pár hónapig voltunk együtt, én nagyon szeretem, ő viszont azt mondta, hogy nem szerelmes belém és a sok vita miatt, valószínű már nem is tudna az lenni.

Mindenről ő jut eszembe, szakítás óta nem bírok semmit csinálni és csak azon jár az eszem, hogy visszaszerezzem és minden olyan legyen, mint volt.

Mondtam neki, hogy még találkozhatnánk és benne volt, mikor szakított ő is elsírta magát és miután szakítottunk teljesen máshogy viselkedett. Nagyon érzékeny témákról beszéltük.

Segítsetek, miként tudnám visszaszerezni és hogyan, mert nagyon szeretem és rettentően fáj, hogy nem beszélünk és nem találkozunk annyit.

Lányok nektek mi jött be a volt barátotok visszaszerzéséhez?


2017. máj. 29. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy.

A legjobb amit most tehetsz azaz, hogy eltűnsz. Ha éppen B-terve van, és amiatt szakított veled, a legjobb ha nem érzi, hogy bármikor visszacsinálhatja.

Persze, hogy sír, mert érzett irántad, és sajnál. de döntést hozott és elindult egy másik úton!

Azt a szót meg hogy "visszaszerezni" felejtsd el! A társunkat nem birtokoljuk! Ha így gondolkodsz, akkor nem kell sokáig keresni mi volt a szakítás oka!

2017. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Azt mondta nem szerelmes már beléd, ez a hajó elment. Fogadd el!
2017. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne próbáld meg visszaszerezni!! tekints a jövőbe, nem érdemel meg téged, nem szeret téged igazán.
2017. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan legyen, mint régen? Azt írod, hogy csomót veszekedtetek, szóval addig sem volt túl jó... Inkább fogadd el, hogy ez így történt, és fordítsd hasznosabb dolgokra az energiáidat, amiből profitálhatsz is (barátok, suli, új hobbi, stb...).
2017. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést,nem bántani akarlak, de ha pár hónapig voltatok együtt és az is tele volt vitával és nem is szeretett, akkor mit vársz ettől?

Pár hónapról volt szó.Nem akarom ledegradálni, nekem is volt ilyen kapcsolatom és mély nyomot hagyott bennem, nehéz volt elengednem.

De el kell. Ha újra összejönnétek, mi változna? Hirtelen belédszeretne és veszekedni sem veszkednétek többet?

Egy ideig lehet, de ugyanúgy előjönnének, amik zavarták.

De ha mégis emellett tartasz ki,akkor neki kell lépni, tekintettel arra, hogy ő szakított.Ne te fuss utána.

Én azt ajánlom,hogy próbálj meg továbblépni, és idővel ismerkedni.

Annyi pasi van a világon, lesz még más is, akivel jól kijössz és nem is fog ott hagyni pár hónap után.

Persze ha egy sok éves kapcsolatról lenne szó, akár közös gyerekkel,közös házzal stb,akkor bíztatnálak,hogy próbáljátok megbeszélni.DE így nem. Az első pár hónapban rózsaszín ködnek kéne lennie és imádni egymást.Ha felmerült benne a szakítás és ki is mondta,akkor én hagynám.

2017. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyd békén,s ne próbáld meg visszaszerezni. Elmondta,hogy nem szeret téged akkor?

Ne alázd meg magad.Pár hónapos kapcsolatról van szó.Ahol sokat veszekedtetek.Nem lenne jobb egy olyan,aki szeret is,és nincs ennyi vita,illetve tovább együtt maradtok?


Idővel jobb lesz majd.Addig meg légy erős,ès foglald le magad mással.

2017. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd, mi is kb. 6x szakítottunk, mindannyiszor gyászidőszak...marha nehéz volt!! Ő ugyanezt mondta hogy nem szerelmes belém hivatkozott a vitákra amiket épp ő maga provokált ki.......sosem szeretett és nem is tagadta már a legvégén :D!.... azt hittem belepusztulok de már próbálom elengedni mert muszáj! Tudom, nehéz meggyászolni, és ha szereted marha nehéz kizárni az életedből.


De, van egy jó tippem: próbáld meg nélküle folytatni az életed /jegeld/, szerezni másik párt és azután gondolkodj- márha vége lett annak is- hogy tényleg akarod-e még..:D

Azt mondják az a fontos amire öt év után is úgy tekintesz..lehet már csak egy rossz epizód lesz az életedben! Szóval, mi lenne ha ezt a játékot kezdenéd játszani??:)

Máshogy nem fog menni, mert mindig csak keringeni fogsz a probléma körül.


Írhatsz privit is nálam nagyobb poklot senki nem járt meg bízvást állítom /40/L/

2017. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!