Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még csak randizgatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még csak randizgatok egy fiúval mit vehetnék neki születésnapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz a születésnapja a fiúnak akivel randizok de még nem ismerem hogy minek örülne mégis szeretném meglepni valami jelképes dologgal figyelmességként. Nem szeretném ha például aznap ki kene bújnom a találkozó alól mert nem vettem neki semmit.
2017. máj. 29. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy tábla csoki tökéletes. Én az utóbbi 3 évben kétszer is randiztam lánnyal a szülinapom környékén és mindkétszer ezt kaptam.


Az egyik lány volt kint külföldön és amit onnan hozott korábban csokit, amit Magyarországon nem kapni, abból adott nekem egy tábla bontatlan csokit.


Szerintem ez teljesen korrekt, bár nem vártam el hogy kapjak valamit amúgy.

2017. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha aznap direkt nem találkoznál vele, az elég átlátszó lenne szerintem.

Vegyél neki valami apróságot... mint pl egy jópofa bögre meg egy finom csoki.

Biztos kávézik, teázik, ez pedig nem egy olyan horribilis összeg és nem is túlzás ajándék, ami sok lenne egy ilyen fázisban.

2017. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy finom bonbon- nak, vagy egy frankó üveg bornak nagyon örülnék, de lehet valami " személyesebb" is, ha tudod pl. hogy mi a hobby- ja, stb.
2017. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd meg te egy jó cukrászdába sütizni, vagy este inni egy pohár pezsgőt és ünnepeljétek meg! Nem kell feltétlenül adni valamit, de így mégis gondoltál rá.
2017. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De amúgy az is jó megoldás, hogy a következő randin azt mondod, hogy "ma én fizetek, mert szülinapod van". Aztán elmentek meginni valamit mondjuk.


Ez nem számít fantáziátlanságnak, mert még csak most ismerkedtek egymással.

2017. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb egy közös elmeny, amit te is elveznel.


Egyikötöket sem ismerem, igy nem igazan tudok ebben segiteni, de nagyon költsegmentes egy szepen elökeszitett picknick vagy mostanaban trendi a szobabol szabadulas vagy gokart, esetleg falmaszas. Ilyesmi sokkal emlekezetesebb, mint egy targy vagy valami nasi, amiröl nem tudod, hogy szereti egyaltalan

2017. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a legegyszerűbb,egy nagyon fincsi sütiszelet,vagy tortaszelet amit megveszel,és raksz rá 1 pici gyertyát.
2017. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom hasonló szituban volt, azt tudta, hogy a lány szereti a kókuszos csokit, sütit. Vett neki egy kókuszdiót (kb. 300 Ft volt, tényleg nem egy nagy ajándék), még be sem csomagolta, csak átkötötte egy masnival.


Amikor átadta, már annak is örült a lány, de amikor legközelebb találkoztak, mesélte, hogy mennyi mindent kapott a szüleitől, testvéreitől, barátaitól, de a legjobban a kókuszdiónak örült, mert még soha senki nem vett neki, pedig mindenki tudja, hogy imádja a kókuszos dolgokat.


Arra a találkozóra magával is vitte, meg vitt szerszámokat, amiket a youtube videókból lesett el, hogy mi kell egy kókuszdió feltöréséhez és a haverommal együtt törték fel és ették/itták meg.


Ekkor jöttek össze és azóta is együtt vannak. :)

2017. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!