Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kifejezetten jóképű férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kifejezetten jóképű férfiak jobb fejek lányok? Pszichésen egészségesebbek, mint az átlag pasi? Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nálad biztos egészségesebbek, mert nem ide írogatnak retardált kérdéseket, hanem élnek a való életben :)
2017. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag pasi nagy része sztem teljesen egészséges pszichésen, legalábbis akiket ismerek, én nem a gyk-n bőgőkből indulnék ki.


Jóképű pasi az esetek többségében nyilván magabiztosabb, de attól még nem feltétlen lesz jó fej. Vannak közöttük jó fejek is, de vannak közöttük, akik már annyira el vannak szállva maguktól, hogy az már röhejes.

2017. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalat, hogy a külső nem függ össze a belsővel. Mindig az fontos, hogy az adott ember milyen.

Hiába írja le mindenki, hogy jaja, tök jó fejek, ha az az egy pont bunkó, akivel te akarsz összejönni. :) Ugyanez fordítva is teljesen igaz.

2017. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem függ össze a kettő.


21/L

2017. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem függ össze egyáltalán. Találkoztam már olyan pasival aki bejött külsőre és jó volt a humora, jó fej volt, de olyannal is aki besavanyodott unalmas tökfej volt. Ugyanígy olyannal is találkoztam már, hogy nem volt kifejezetten az ideálom a srác (és pont ezért is a külső nekem másodlagos szempont) mégis baromira megfogott a személyisége nagyon jól megértettük egymást és eddig még nem találkoztam senki mással akivel ennyire egyforma lett volna a humorunk.
2017. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!