Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos nő egy sikeres és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nő egy sikeres és kívánatos férfi mellett?

Figyelt kérdés

Annyira természetes, hogy együtt vagyunk. Ugyan az az értékrendünk, műveltek vagyunk, csodálatosan szép közös jövőt tudunk elképzelni, szép gyerekeket, egyszóval egy igazi családot. Csak az a frusztráló, hogy míg Ő a rengeteg tanulás és diplomák hozadékaként magyar átlaghoz képest kiemelkedően magasan keres (27 éves), én csak az átlagos (alacsony) magyar fizetést kapom, egy másfajta diplomával, így nem tudok annyit beleadni a kapcsolatunkba anyagi szinten amennyit szeretnék. Nekem 25 évesen nincs meg a lehetőségem közösen lakást venni felezve a költségeket, de Ő egyedül is ki tudja fizetni, nem kellek én, hogy besegítsek. Most ott tartunk, hogy Ő vesz lakást, Ő veszi a laktózmentes tejet majd a hűtőbe és félek, hogy ha tényleg teljesül az a jövőkép amit szeretnénk, és az összeköltözés után családot alapítunk, akkor nagyon-nagyon leterhelt lesz. Igyekszem mindent kivenni a keze alól más most is, és nagyon gondoskodó lenni. Félek tőle, hogy azért, hogy számomra (számunkra) a szerinte minimumot meg tudja adni, a munkahelyéről csak napi 16 óra munka után fogom tudni kirobbantani. Pedig egyébként tényleg nem akar sokat, nem anyagias, csak nem a magyar középosztály szintjén képzeli el az életét, hanem mondjuk a Hollandon.

Félek, hogy ettől a hatalmas anyagi szakadéktól ami kettőnk között fenn fog állni és rosszul fogom hosszútávon is érezni magam. Én nem vagyok az az eltartandó típus. De mégis az Ő házában fogunk lakni, oda fognak születni a gyerekeink. Nagyon mélyen tisztelem a páromat, nincsenek nagy igényeim, amiket szerintem Ő is nagyra értékel. Nem is érezteti velem, hogy Ő lenne a jobb. (Bár mindketten értelmiségiek vagyunk, Ő messzemenően intelligensebb mint az átlag és mint én).

Sok mindentől félek....többek között ettől, félek attól, hogy még 10 év múlva is elég jó leszek-e neki (nem jön-e egy nő, aki haszonvágyból elcsábítja), félek attól, hogy jó anyja leszek-e a gyerekeinknek és még egy csomó szentimentális hülyeségtől.

Tudom, hogy egy csomó korombeli, esetleg fiatalabb leányzó hasra esne, ha felmerülne az a lehetőség, hogy eltartják a valagát, de szerintem az nem szülne kölcsönös tiszteletet (bár azok a lányok nem is arra mennek). Én nem akarok jobban keresni nála, nem akarom őt irányítani, csak vele lenni, és nem csak aludni. Nekem akkor is Ő kellene, ha raktárosként dolgozna. Az számít, hogy tisztességes, van gerince, elvei.

Mégis, attól félek, hogy valahol mégsem leszünk egyenlő partnerek ne adj isten, ha összeházasodunk majd.

Lehet, hogy irreális, de akkor is jó esett leírni.



2017. máj. 31. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Fú, miért nincs ennyire önbizalmad? (azon kivül amiket írtál)

Te magad írod, hogy a párod nem adott okot rá, hogy így érezz.... miért gondolkodsz ilyen hülyeségeken, hogy 10 év múlva már kiábrándul belőled?

Ez persze megtörténhet, de nemcsak veled... bárkivel, még azok között is, akik teljesen egyenlően indulnak.

Azért arra figyelj oda, hogy magadat ne nyomd le annyira, hogy végül mindent a nyakadba veszel és nem hagyod, hogy bármiben is segítsen neked, főleg ha ő ajánlja fel és szívesen is tenné!

A leírtak alapján nem gondolom, hogy elszállna veled a ló és ő úgy érezné, hogy te kevesebbet tudsz letenni az asztalra, mégis kiköveteled a laktózmentes tejed a hűtőbe.

Azért neki is volt a választása, hogy te vagy a párja, ha ő kevesebbnek látna, nem jön össze veled, hanem keres valakit, aki anyagiakban vagy akármiben megüti az ő mércéjét legalább 99%-ban.

Fölösleges ilyesmin agyalni. Ha nincs probléma, akkor ne generálj! :)


35N

2017. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval te az egész felnőtt életedtől félsz - minden előjel nélküli, de elképzelhető helyzetek sokaságát írtad.

Valami pszichológus?

2017. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Esti mesének jó volt,hali.
2017. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Engem is frusztrálna ha a pasim jóval többet keresne. Tanulj még, képezd magad, próbálj többet keresni, hogy minél stabilabban állj magadtól is. Gyerek még ráér, nagyon fiatalok vagytok, mert csak rontani fog az önbecsüléseden gyes alatt. No meg arra is kell gondolni, hogy majd gyerekkel netalántán egyedül maradsz el tudod e tartani? Nem csak válásra gondolok, betegség, özvegység stb.
2017. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!