Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetném le hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le hogy ennyire zavar ha a másik fizet?

Figyelt kérdés

Làny vagyok, de egyszerűen totál kellemetlenül érzem magam ha egy srác bármire meghív vagy bármit kifizet helyettem. Legyen ez egy szelet süti, egy szál rózsa vagy akár egy egész csokor.

Itt állandóan azt olvasom hogy mekkora bunkóság hogy ezt elvárják a lányok és ha valaki fizet nekem bármit is rögtön eszembe jut hogy most biztos azt gondolja csak le akartam húzni.

Fiúk ti hogy álltok ehhez az egészhez?


2017. jún. 1. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Hulyeseg! Exemre rengeteget koltottem.

Soha nem neztem a penzt vagy,hogy mennyibe kerul csak az erdekelt,hogy neki tetszen.Ha szeretetbol kapod nyugi nem gondolja azt:) 20F

2017. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Oké egyes te vagy a szupergazdag apuci kicsi gyermeke... Költs csak nőkre akár prostira is, biztosan a pénzed miatt szeretnek eléd lúzer!


Kérdező: Az fizet aki elhívja a másikat. Ha elhív a fiú, akkor ő fizet. Ha téged ez zavar, akkor ne terheld meg nagyon a pénztárcáját, pl. vegyetek olcsóbb ételt vagy italt! Vagy hívd el te őt valahová és akkor fizesd te az ő költségeit és akkor viszonzod a gesztusát. Most az, hogy egyik fizeti a másik részét nem jelenti azt, hogy ez hosszútávon egyoldalúvá kell váljon. Egyszer fizet a férfi, utána meg fizet a nő. Ennyi.

2017. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

1es vagyok.

Sajnos teljesen benezted,dolgozok sajat penz nem apuci pici fia vagyok:D

Csak akit szeretek attol nem sajnalok semmit,ha a penzt felted attol akit szeretsz az mar regen rossz.

Miert lennek luzer? :D

2017. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálad a pénz = szeretet
2017. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Ne hogy azt hidd mar,hogy az a penzes bmws no felszedo srac vagyok:D

Csak egyszeru ha valakit igazan szeretsz nem sajnalsz tole semmit.

Foleg nem penzt ami nem boldogit:)

Azert is irtam ha szeretetbol kapja akkor nem gondolja azt a srac.Nalam spec alap dolog volt,hogy en fizetek ha el mentunk pizzazni vagy etterembe.Meg sem fordult a fejemben,hogy most o fizet en vagyok a ferfi..bar embere valogatja:)

2017. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ne legyél ennyire anyagias, ne állandóan a pénzre gondolj.

Amit kapsz , fogadd el és köszönd meg. Azért egy fagyibol nem kéne problémát csinálni. Nem luxus nyaralásra hivtak meg.

2017. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ha valakit igazan szeretsz nem sajnalsz tole semmit"


Igen, és te az első pár randin már annyira megszeretsz valakit, hogy hujúj a fél fizetésed is elb_szod rá 1 nap alatt.

2017. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig a Bones jut eszembe, hogy az ajándék jelzés a többi hímnek, hogy "ez az enyém".


Nem akarok tartozni senkinek.

2017. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy valaki a kérdésre válaszoljon (a veszekedést elintézhetnétek privátban is), én az elsö randin elfogadtam a meghívást, de akkor közöltem, hogy a továbbiakban a saját fogyasztásomat én fizetem, mivel felnött emberként nem tartom jogosnak, ha más vesz nekem bármit is. (Apró ajándékoktól eltekintve)


Eddig minden normális férfi fel tudta fogni, akik nem, azok általában "én vagyok a fönök" tipusúak voltak.

2017. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!