Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya dolog belenézni a párunk telefonjába?

Figyelt kérdés

Ő többször belenéz az enyémbe, nem veszem ki a kezéből ha elveszi. de fordított esetben már nem működik.Hacsak a kezembe veszem már veszi is vissza.. Múltkor lett volna lehetőségem (tudta nélkül) belenézni az övébe , de nagy nehezen megálltam,hogy ne. Nem mintha féltékeny lennék , de minél inkább "titkolózik" annál inkább kíváncsi vagyok.

Nekem nem engedi,hogy képet csináljak róla, pedig tudom,hogy ő szokott, úgyhogy megnézném a galériáját esetleg még átküldenék magamnak 1-2 őt. Meg ugye kíváncsi vagyok a barátnőinek mit mondd rólam..

legközelebb lesz lehetőségem szerintem kicsit belenézegetek,

hogy a lelkiismeretem tiszta maradjon értsetek csak egyet :D


2017. jún. 3. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha gyanús, hogy titkolózik, én belenéznék.

Ha már van ráutaló magatartás, butaság szőnyeg alá söpörni.

2017. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Papucs. Azt csinál veled, amit akar, te meg hülye vagy és hagyod. Ha magadtól nem jössz rá erre, rajtad egy válasz se segít, ez se :D
2017. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyel zárat a telefonodra
2017. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden pár magának alakítja ki azt, hogy meddig hagyja ezeket és mikortól tart az intimszféra, az viszont furcsa, hogy ő csinálhat ilyet, te meg nem. Személy szerint viszont nem azt tartom a megoldást erre, hogy akkor te belenézz és elolvasd, hogy mit mond a barátnőinek rólad... Nőjjetek fel és tanuljatok meg bízni egymásban!
2017. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem mondtam,hogy ő korlátlanul nézegetheti.ha ő is megengedné nézhetné,de így nem. de ha pl. csak alapból nézem a fb-kot vagy beszélek egy haverral megengedem,h közbe nézze..de ő már egyből takargatja ha csak ránézek a képernyőre
2017. jún. 3. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az remélem leesett kedves leányka, hogy a párod más csajokkal flörtölget és azért nem enged a telefonja közelébe. Jóreggelt!!
2017. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!