Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány magánvállalkózó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány magánvállalkózó, szakmájában sikeres már 21 évesen az előnyt jelent parkeresésben vagy a pasik inkább beijednek?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy akikkel randizom azoknak fogalmuk sincs mit akarnak az élettől (ami tudom, hogy normalis mert sokan nem találják meg a helyüket az èletben), lehetséges, hogy elnyomva érzik magukat mellettem?
2017. jún. 6. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hidd el, utóbbi
2017. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia

Megkérdezhetem, hogy mivel foglalkozik a vállalkozásod és hogyan sikerült ilyen fiatalon beindítanod a cégedet?

2017. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

Én sosem fogom megérteni a pasikat ilyen téren, miért ijednek meg egy sikeres nőtől? Megfelelési kényszerük van? Jó, persze én is jobban izgulok egy sikeres pasi mellett a randin, de ettől még nem fogok inkább egy buta csődtömeggel összejönni, csak mert mellette nem kell izgulni...

21L

2017. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
sajnos jól látod. Örülök, hogy van még értelmes a korosztályodból.
2017. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

majd ide is jönnek irkálni az irigy hapsik, hogy biztos ku-vultál, meg szoptál mindenkit h ideáig eljuss

Pedig sok nőt ismerek, akiknek 22 éves korukra saját vállalkozásuk volt. Süti boltok, ékszerkészítők, ilyesmik.

2017. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert rosszul választasz. Valószínűleg mindig ugyanannak a típusnak adod meg az esélyt.. akik persze, hogy ugyanazt a hibát követik el... Térj ki a megszokott medredből és nyiss más fele kicsi folyó :)
2017. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mivel én lusta vagyok és inkább ügyeskedek, pörgős nő nem kell. Nő, akkor legyek vele sokat együtt. Megyek én, megy állandóan a nő, akkor az csak alkalmi szexkapcsi lenne. Hiába mondanánk, hogy párkapcsolat.
2017. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nem jelentene gondot, én is egyéni vállalkozóként dolgozom, elég jól is megy.

Szerintem inkább a csajt zavarná ez, mivel a nők mindig a saját szintjük fölé választanak, tehát szóba se jöhetnék, mert "csak" egyéni vállalkozó vagyok, nem pedig tulajdonos-vezérigazgató egy 100 fős Kftben :D

2017. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Valóban jó lenne tudni, hogy önerőből vagy szülői/mecénás pénzből sikerült-e ilyen sikeresség válnod ilyen roppant fiatalon. Ugyanis ez alapján lehetne válaszolni a kérdésedre. A nagyképű, újgazdag csajok a legtöbb normális pasi számára felejtős.
2017. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok sikereres vállalkozó, csak egyetemista még, de hasonlóak az észrevételeim. Egyszerűen még nem tudják, hogy mit akarnak az élettől. Zavarja őket, hogy te ilyen céltudatos és talpraesett vagy. Próbál meg keresni magadhoz hasonlót, tudom nehéz. :/
2017. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!