Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleség elhagyása a szeretőért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség elhagyása a szeretőért? Volt már aki megtette? Megérte?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
A párom volt így. Elhagyta értem a feleségét. Szerintünk megérte. 10 éve vagyunk együtt, 2 gyereket nevelünk. És a kezdetétől nagyon boldogok vagyunk együtt.
2017. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért, mert a feleségednél tüzesebb az ágyban, hamvasabb a teste és többet bókol mikor együtt vagytok, akkor a legnagyobb marhaság. Tedd rendbe otthon a dolgokat! Ellenben ha úgy érzed, hogy a feleségeddel nagyon rossz lóra tettél, és alapos mérlegelés után sem látsz esélyt a javulásra, miközben ott van egy minden (!) szempontból ígéretesnek tűnő nő, akkor lépj.
2017. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Megtettem. Életem legnagyobb tévedése volt.

Azóta se volt fele olyan jó kapcsolatom sem senkivel. Pár hónapos kínlódás után hosszú hónapok egyedül.

Sajnos nem akarta újra kezdeni. Talált mást. :(

2017. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
igen megérte
2017. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
nem érte meg, bar vissza kaphatnam a regi eletemet
2017. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy gerinctelen sz.ar vagy. Már rég elkellett volna válnod, ha már félrelépsz ott valami nincs rendben.
2017. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Helyzetfüggő. De ha már felmerült, akkor valószínű valami nagyon nem kóser abban a házasságban!
2017. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Én ismertem ilyen párost, ők jól megvannak (mondjuk mert mindkettő egy számító, neveletlen, bunkó paraszt, zsák a foltját... a feleség hosszú távon jobban járt, csak a gyerekek szenvednek attól, hogy apu tojik a fejükbe... pedig az anyuka nem nevelte ellenük őket, sőt).
2017. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
3-as nocsak nocsak ,két szék közül a földre. Megérdemelted!!
2017. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Én is két szék közül padlót fogtam,a férjem mondjuk nem akart elválni így sem,de én inkább megmentem magam tőle.Jobbat érdemel.
2017. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!