Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, kizáró ok ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kizáró ok ha egy nő nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Nálam igen, viszont a többi huszonéves yolo gyereknél nagy sikered lesz.
2017. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Attól függ, ki az a nő. Teszkós Terike esetében kizáró ok. Kate Backinsale-t bevállalnám. Igaz, kicsit duzzognék a gyerek miatt. 42/f
2017. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2-es,Elég felszínes vagy még 42évesen is.
2017. jún. 8. 22:02
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Házasságra és örök kapcsolatra igen.


Arra nem kizáró ok, hogy együtt legyünk. De úgy jönnék össze vele, hogy tudnám, hogy nem fog örökre tartani, maximum néhány év, de ha megunom, vagy valami rosszra fordul, akkor elhagyom.

2017. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Nálam igen.
2017. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem fontos, hogy ne akarjon gyereket. Pillanatnyilag ne, amíg el nem értünk odáig, hogy elég bölcsek, okosak vagyunk hozzá, és minimum minden körülmény megfelelő hozzá. Ez kb 40 éves koromban lesz, vagy még akkor sem. Sosem voltam családcentrikus. Nekem nem kizáró ok. Inkább örülnék neki.
2017. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem ilyen nő kell, mert sajnos meddő vagyok
2017. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Nálam nem kizáró ok, hanem épp a fordítottja az: ha egy nő valaha is akar gyereket, nem kezdek vele párkapcsolatba. A párommal is úgy jöttem össze, hogy már van neki és nem akar többet. Ez még elfogadható nekem, hisz tizenéves gyereke van. Sem babázni nem akarok, sem másét nevelni, eltartani. Sajátot pedig soha az életben nem. Ez minden ismerkedésem legelején fel lett hozva, szándékosan, hogy kiszűrjem azt, aki akar. Ilyenkor megmondtam, hogy rendben van, hogy akar, a világ legtermészetesebb módja és semmi jogom megfosztani tőlem, de ez esetben nem én vagyok az embere. Egész életemben tudtam, hogy nem akarok és nyomós okom is van rá, biztosan nem fog változni sem, hiba lenne, ha egy nő, aki akar, arra építene, hogy "talán majd meggondolja magát idővel", hiszen csalódna.


26/F

2017. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

Igen. Szerintem ez nagyon nem normális, valami súlyos lelki gond lehet a háttérben, és idegesítene, hogy ebbe még bele is törődik.


27f

2017. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Nálam elõny,én se akarok soha gyereket.

Ha egy nõ teljesen természetes,de akkor nem én vagyok az embere,és ezt az elején le kell tisztàzni még randizàs elõtt.


29F

2017. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!