Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Egy évvel idősebb nálam, egy suliba is járunk, csak ő egy évfolyammal feljebb. Úgy 2 hete felvett msn-re. Egy hete együtt jöttünk haza, mármint én jöttem haza ő meg hazakísért :D A búcsúzásnál smároltunk. Azóta se kép, se hang az illető felől. Olyan, mintha direkt kerülne, vagy nem is tudom. MSN-en sem igazán látom pár napja:S Szerintetek most mivan? o.o
2010. máj. 18. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megölte a medvedisznóember!
2010. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, ilyet én nem tapasztaltam, amerre én lakom. :S

22/F

2010. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első hazakísérés után csók rögtön??? Úgy hogy előtte csak msn-en dumálgattatok? Sry, de elég ribanc vagy, már ne is haragudj. Lehet ezért kerül.
2010. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak msn-en dumálgattunk előtte. Sokszor össze is futottunk, beszélgettünk is meg minden. De azok mind iskolában voltak vagy közös ismerősök is ott voltak, szóval az nem ugyanolyan volt, mint mikor kettesben..
2010. máj. 18. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
tiltástörlés
2010. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nálam kedd délután van, vagy inkább már koraeste, nemtom. Közepes erejű szél, szemerkélő eső, és kiégés... :(
2010. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!