Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim zuhany készülék anális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim zuhany készülék anális beöntéshez is megfelel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs milyen az az intim zuhany, de beöntésre szerintem nem jó, főleg ha erős vízsugaras, annak van ereje gondolom én, bár én az otthoni beöntést sem ajánlom senkinek. Nekünk sok időn keresztül tanították hogyan kell szabályszerűen alkalmazni a betegeken, szóval otthonra tényleg nem ajánlom, főleg nem zuhanykészülékkel.
2010. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan zuhany:-)Te fiu vagy, ugye, elso valaszolo?:-)Az intim zuhany egy kis muanyag ize, amiben folyadek van, es van egy cso rajta, amin kijon a folyadek.semmi koze a normalis zuhanyhoz:-)

Kerdezo!Miert akarsz intim zuhanyt a fenekedbe?Az nem arra valo.Analis szex elottre kene?En vettem a gyogyszertarban ilyn folyadekot, amit a kisbabaknal hasznalnak, ha nem tudnak kakilni.Ugyanazon az elven mukodik, mint a intimzuhany, van benne ilyen olajszeru valami, be kell dugni, es kipucol mindent:-)En ezt mondjuk kulfoldon vettem, de biztos otthon is lehet kapni ilyesmit.kerdezz ra gyogyszertarban.

2010. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiú, de intimzuhanyt a büdös életbe nem láttam :) Ha valóban ilyen, akkor hasonlíthat a beöntőkészülékre. Én eddig ami ilyen hasonló dolog, csak az irrigálót láttam, de akkor bocsánat, én valami olyasminek képzeltem el, mint ami a Garfieldban volt WC, amiben volt zuhany :D
2010. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az irrigalot hivjak intim zuhanynak mas neven.:-)
2010. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Komolyan????

Minden nap tanul az ember. Soha életemben nem gondoltam volna, hogy az irrigálónak a másik neve az intim zuhany. Soha nem is említette senki, pedig az irrigálóról ezer meg egy szót ejtettek. Hát köszönöm, mostmár legalább nem égek be, ha máskor szóba kerül :D

2010. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D Igen,anális szex előtti beöntésre kellene.Érdekelne az az olaj,amit említettél.Mi a neve?
2010. máj. 18. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs mar meg a doboza, es nem emlekszem a nevere.Ilyen kamillas meg glicerines valami.De mondom, ezt kulfoldon vettem, nem tudom, h lehet-e ugyanezt kapni otthon.Szerintem menj el a gyogyszertarba, mondjuk valahova, ahol nem ismernek, es kerdezz ra:-)Vagy mondd azt, hogy kisbabanak kellene.
2010. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ok,köszi :))) érdeklődöm majd,mert mégiscsak jobb ötletnek hangzik egy beöntéstől.
2010. máj. 18. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem nem alkalmas, de ha ki is próbálod.., akkor utána ne tedd vissza a p.ncidba.
2010. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ok:))de ennyire tisztában vagyok a dolgokkal.
2010. máj. 19. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!