Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a szüleim gondolkodá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a szüleim gondolkodását. Valakivel még előfordult ez?

Figyelt kérdés

Szóval szüleim már nem egyszer céloztak arra, hogy esetleg meleg vagyok. Nem vagyok az.

Ezt onnan vették, hogy nem volt még komoly kapcsolatom. És hogy ilyen korban (17) már kellene lennie barátnőmnek.

Én nem értem ezt a felfogást. Most hajtok a suliban (ha jól teljesítek mehetek komoly gyakorlatra, utána dolgozni is, és persze nem utolsósorban jó munkatapasztalat stb.), és ezért még nemhogy a csajokat, de gyakorlatilag a haverokat is kerülöm, kb fele annyi időt töltök velük, mint máskor szoktam.

Szóval a kérdés miért nem jó nekik, hogy most inkább tanulok, és majd a sulis évvégétől lesz komoly kapcsolatom egy szintén ilyen komoly céltudatos, nekem tetsző lánnyal, minthogy hazahozzak minden héten valami .... lányt, de hát akkor ugye nem lennék bu*i?


Ti mit tennétek a helyemben? Esetleg hasonló tapasztalatok?


2010. máj. 18. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
mond meg szüleidnek, h meleg vagy, és a hülye basztatásuk miatt lettél az
2010. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legyél ilyen, mint most vagy, és ne hallgass a szüleidre! :)

Ilyen gondolkodású pasikra lenne szükség a világon! :)

20/L

2010. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mond el nekik hogy attol még mert ők 14 évesen már a faszban és a punciban henteregtek és uton utfélen tolták attol még nem az a normális hogyha 17 évesen az ember még szingli... én nekem sem volt 17 éves koromig barátnőm mert én egyáltalán nem találtam érettnek a sok 1északás lotyót a szórakozóhelyekről illetve sulibol.. mikor 17 évesen összejöttem 1 idősebb lánnyal és eljött a szex ideje is... 1általán nem lényeghogy ki mit gondol... sztem még bőven 20 évesen sem lenne gáz. és furcsa hogy ép a szüleid mondanak ilyeneket... nem tudom milyen szüleid vannak de ha ilyen megértőek ritka sz*rok
2010. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1.: komolyság, lehet hogy elsőre vicces, de másodjára már kur*ára nem az :@
2010. máj. 18. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Nahát, én komolyan sajnállak, hogy a szüleidnek ilyen elcseszett felfogása van a dolgaidról - tisztára mintha ők is tinik lennének, persze a butább fajtából (bocs).

Gimis koromban nekem is csak egyszer volt barátnőm, az sem tartott sokáig, és ehhez nálam is a sok tanulás párosult. Szerencsére az én szüleimnek eszükbe sem jutott ilyen hülyeségekkel traktálni, örültek neki, hogy legalább a tanulás megy.

Szóval tegyél a szövegelésükre magasról, ha meg már nagyon idegesít, mondd el nekik őszintén, mi a helyzet.

21/F

2010. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mint mondtam 1 általán nem aj amit csinálsz sőt egész céltudatos és jó szal 1xüen csak szólj vissza hogy mindenki magábol indul ki ha ez sem müködik olyant is benyomhatzs h sokat b.sztatsz még ? v tőled is ezt kérdezgették a szüleid ? v valmi ilyent.. meg kéne gondolkoztatni őket
2010. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valahogy nem pálya így beszélni szüleimmel. Én arra gondoltam, elhívom egy "érdekes" barátnőmet hozzánk, hadd örüljenek :D
2010. máj. 18. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:
én is ezt szerettem volna tanácsolni.én is jártam egy sráchoz filmezgetni mert azzal csesztették a tesói,h sohase csajozik.és ez ment vagy 3 hónapig és tényleg nem volt semmi.(folyton tanult meg olvasott meg minden)
2010. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is magyaráztak..18 vagyok és most van elöször komolyabb kapcsolatom..többröl nem tudtak..mindig magyaráztak és szó szerint elküldtem a franca hogy fejezzék be mert kibszottul idegesit..nem szoltam senkihez itthon és belenyugodtak..most meg egy szavuk nincs hogy csajozok..mindenkinek megvan a maga ideje hogy mikor csajozik..amugy is..tanulni kell 16-7 évesen..
2010. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sztem szedj fel egy csajt 17évesen lehetne egy csajod :S

Szüleidnek igaza van bocs.

2010. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!